Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztos felkel, ha éhes? Igény...

Biztos felkel, ha éhes? Igény szerint szoptatom, de 8 órát aludt, és utána alig evett?! 4 hetes, aggódom

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen
2012. aug. 10. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A 8 óra az sok. Nekem a védőnő 5 órát mondott, hogy az a maximum, amit várni lehet két etetés közt ebben a korban. Fel kellene keltened, és talán megnézetni dokival, hogy miért ilyen aluszékony.
2012. aug. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a lanyom 4 hetesen 3 orankent ebredt ejszaka orditva a hasaert
2012. aug. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3óránként cicizett-este is. A barátnőm lánya, meg 2hetes korától minden éjszakát átalszik. Este9től reggel6ig. Azzal szzerintem nincs baj, hogy alszik, vannak ilyen babák. Inkább az a furi, hogy nem éhes...Én megkérdezném a védőnőt. Bár nálunk is volt ilyen hogy a reggeliző cicit későbbre hagyta. MEg kellett várni, hogy teljesen felébredjen, mert félálomban nem ment neki a szopi. Nappal is ilyen aluszékony? Mert ha mondjuk nappal minden oké, eszi-alszik-játszik meg jókedélyű is, akkor túlzottan nem aggódnék :)
2012. aug. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány kiló most? Mennyivel született?

Ha rendben van a gyarapodása, akkor aludhat 8 órát egyben, akkor nincs baj.

Enyém is 4 hetesen már 8-10 órát aludt, 6 hetesen pedig 12 órát egyben ébredés és szopi nélkül.

A védőnő piszkált, hogy keltsem fel 4 óránként. De nem keltettem, mert nem volt semmi baja a gyerekemnek, és amúgy is 1,5 kilót hízott egy hónap alatt. Képzeld, ha még ébresztgetem enni, mennyit hízott volna.

De a másik gyerekem is hamar átaludta az éjszakát, ő is 6-7 hetesen már 10-12 órát aludt egyhuzamban.

Tehát ha jó a babád gyarapodása, van elég pisis, kakis pelus, nem sárga, stb stb akkor hagyd aludni, akkor ő ilyen fajta, hamar átalussza az éjszakát.

2012. aug. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nyugi, ha éhes enni fog. el ne kezd éjjel keltegedni mert nem fogod tudni leszoktatni róla. Teljesen normális hogy átalussza az éjszakát.
2012. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabszem ***** válasza:
Ha szépen fejlődik akkor hagyd aludni, ő majd szól ha éhes. Örülj hogy alszik.
2012. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel, ha éhes úgyis fog jelezni. Én is megijedtem elöszőr, mivel az enyém is simán aludt 8 órát. A védőnőm is azt ajánlotta, hogy ne keltsem fel, ha magától nem kel fel. A későbbiekben úgysem fog ennyit aludni.
2012. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mármint napközben.
2012. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!