Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja? 3 hónapos...

Miért csinálja? 3 hónapos babám minden evés után (kivéve ha bealszik), nyüglődik a kezemben, rugdalózik, sír. Nem marad éhes, mert nem kéri már utána a cicit. Ha leteszem, a kiságyban is folytatja.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szopizáskor aktívan megindul az emésztés,bélmozgás,székletürítés,bélgázok kiürülnek.Vszinű kellemetlen érzés ez neki,fájhat is a pocija.
2010. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10 hetes a kisbabám, és az enyém is ilyen izgága a kezemben. Biztos vagyok benne, hogy mivel jól bekajál, levegőt is nyel és feszíti a pocakját. Jó alaposan megbüfiztetem, azután egy kicsit megnyugszik, de nem alszik el. Ő nappal inkább ébren szeret lenni és piciket bólogat, és ha leteszem 5-10 perc után elunja a nézegetést, mivel a játékok még nem érdeklik. Sokszor sírdogál napközben, odamegyek hozzá, beszélgetek neki és ha nevetgél, tudom, hogy minden rendben, ha fáj a pocija, különböző testhelyzetekben tartom az ölemben, kicsit sétálgatok vele, hátha elpihen.
2010. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi ilyen esetben ha sikerül büfizni rendesen utánna nincs gond. szóval nálunk büfi miatt.
2010. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van büfi gondok:(alszik 20-30percet majd felkel,és visszabukja,aztán vagy hason,vagy a hintában elalszik.de hogy ez meffig tart majd?10hetes
2010. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is a büfi bántotta meg egy jókora bukás..amikor az kijön, alszik, mint a bunda..
2010. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. KIcsit nagyképű volt az előző válaszom, mert rajöttem, hogy nem egy bukás van egy kaja utan, ha 3-4.. nem múlik..3 hós
2010. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az én babám ritkán tud egy jót büfizni:( De nem szokott bukni. Viszont ha büfizik, akkor is csinálja ezt a szenvedést:(
2010. szept. 23. 10:18
 8/11 anonim ***** válasza:
ismerős,adj neki espumisan cseppet,nekünk attól jobban büfizik!
2010. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem mégf az is volt a gondom,hogy az én babóm még akkor is ette,mikor már nem kellett volna neki:)persze,hogy fáj a hasa!
2010. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Próbáld ki az infacol nevű készítményt. Evés elött kell beadni a kicsinek és ettől jobban ki jönnek neki a gázok és a büfi is. Nekünk ez nagyon sokat segített. Éjszaka pedig ha felébredt hasfájás miatt mindig cseresznyemag párnát melegitettünk a hasára és ettől megnyugodott és szépen aludt tovább.
2010. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!