Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik neked a Réka név? Van...

Tetszik neked a Réka név? Van olyan kisfiú/kislány név, amit már tini korodban eldöntöttél hogy az lesz a babád neve?

Figyelt kérdés
Nálam a Réka név ilyen, szeretném ha a kislányom ezt a nevet kapná :)
2012. aug. 10. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Igen tetszik , szerintem nagyon szép név.

Gyerekkori nevem a Flóra egy regény nyomán, ha kislány lesz, ezt a nevet kapja.

2012. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nálam az Emma volt a favorit. (Jóbarátokból)

Aztán a baráti társaságban született egy kislány, akit így neveztek el, aztán így a kislányom nem ez lett.

Fiú: Vilmos, de a férjemnek nem tetszik. Ez is régóta tetszik.

2012. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: tetszik a Réka, egy jó barátnőm is Réka.
2012. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem tetszik a Réka név, olyan mintha azt mondanák, hogy répa..

Kedvenc lány nevem a Boglárka, ha lányom lesz így nevezem el!

Kedvenc fiú nevem az Alex és a Tamás! Imádom ezeket a fiú neveket!

2012. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem a Jázmin ilyen.Úgy 14-15 voltam amikor ismertem egy kislány 3-4 éves volt és gyönyörű szép kislány volt és igy hivták.ha lányom lesz biztosan így nevezem el.
2012. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem világéletemben nagy álmom volt egy baba.Már 14 évesen sokszor anyukának képzeltem magam.Akkor eldöntöttem,hogy ha lányom lesz vagy Petra vagy Réka lesz,ha fiam Máté vagy Bence.Végül 26 évesen szültem az elsőt,aki Petra lett,de nagyon nehéz volt a Rékáról lemondani.3,5 éves a gyönyörű Petrám,és 1 hónapos a kis Rékám.Nagyon tetszik a Réka név,kedves,letisztult,szép,egyszerű.Az,hogy a Bencére vagy a Mátéra sor kerül-e valaha?Ki tudja....:D

Egyébként te már kismama vagy?

2012. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Még nem, de ugyanúgy, mint te, már kiskorom óta arról álmodozok hogy anyuka leszek :) Már jó lenne ott tartani :)
2012. aug. 10. 16:26
 8/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?Körülmények?Pár?:)
2012. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szép név a Réka.

Nekem a kedvencem a Sára volt már úgy 14 éves korom óta, ismertem egy kislányt, akit így hívtak. Akkor még nem volt ennyire felkapott név. Két kisfiam van, és valószínű, hogy már nem lesz Sárám. :(

2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

24 leszek, és nincsen párom, szóval egyenlőre elég távoli kép hogy anyuka lehessek :D Kicsit néha félek az életkorom miatt, mert anyukám ennyi idősen lett anya.

De hát ez van... Mindenkinek sok boldogságot aki már anyuka :)

2012. aug. 10. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!