Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezdem kóstoltani a...

Ha elkezdem kóstoltani a kicsivel az almát, azt mikor tegyem? Szopi előtt, vagy után?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szopi után fél órával adtam.
2008. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

e`n is most kezdek próbálkozni a szilárd étellel,neke mindenki azt mondja,hogy szopi elött,de amikor még nem sír az e´hségtöl.

e`n már tanácstalan vagyok,mert mindenki mást mond,hogy mit,mikor,hogyan.

Meggyi idös a babád??

2008. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!1 hét múlva 4 hós. Van még tejcsim bőven, csak már kevés, sztem. Átfolyik rajta, és kb óránként kér enni. Ez már túlzás. Egész nap a mellemen van, ma még ki se tudtam vinni. Tegnap is ez volt. Úgy döntöttem elkezdem. Nagy baba és ügyes. A család is ezt tanácsolta. Én még vártam volna vele, de nem győzöm szopttatni ma már most evett 5. alkalommal és csak fél 4! 7 kor kelt. Ja és ő egyébként kb 1 órát szopizik, mire elég. Imádom!De már sztem nem táplálja rendesen a tejcsim.

A tied milyen idős?

2008. máj. 9. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az a terved, hogy sokáig szoptatod és nem akarsz szopit helyettesíteni a kajával (én ezt tettem), akkor szopi után add. Így megvan a szopi is, de ha még éhes, van pótlás. De ha ki akarsz váltani szopit más étkezéssel, akkor add előtte. Így utána kevesebbet fog szopni és annál az étkezésnél lassan átáll a szilárd kajára.
2008. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!