Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van, hogy kisfiam este...

Miért van, hogy kisfiam este 10-nél hamarabb nem alszik el? Este 7-kor elkezdem altatni, és bármit csinálhatok nem akar aludni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert neki ilyen kedve van, így állt be a bioritmusa. te sem alszol, ha nem vagy álmos...
2010. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Neked mekkora a babád? Mert én ugyanezzel szenvedek, nekem 16 és fél hónapos a kislányom.
2010. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3 hónapos a drágám.Ha mégis elaludna 5 perc múlva fel is kell.
2010. aug. 6. 13:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez mégy már több mint 1 éve.A lányom 2,5 éves.Ne akard 7 kor már aludni vinni.Próbáld 8 kor,ha nem megy 1/2 9 kor.....A lányomat már 1 éve 9 kor viszem,kb.1/2 10 mire alszik.van,hogy késöbb.....

Kitartás.

Mennyi idös a babád??

2010. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3 hónapos
2010. aug. 6. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Nallunk is ez volt csak 10 helyett 9-kor aludt el pedig a furdetes mar megvolt 7:00-7:30 kozott, utanna meg kapott tapszert de akkor sem volt hajlando 8-kor elaludni. Inkabb ott jatszott a kisagyba, forgolodott (persze ezt 5 honapos kora korul), ha megunta akkor sirt, hogy menjunk be hozza, ha bementunk akkor mosolygott jatszani akart. Mi meguntuk, hogy egy oran keresztul altatjuk. Mar 3 hete 8:30-kor kezdjuk furdetni, 8:30-kor megkapja a tapszeret es szepen elalszik utanna egy szo nelkul. Ugy latszik o ilyen baba, hiaba is probaltuk csak kinoztuk vele. Majd meglatjuk, hogy fog-e valtozni kesobb de egyelore igy marad. Most 6 honapos.
2010. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13:52-es vagyok, bocsi elirtam. 8-kor kezdjuk furdeteni es 8:30-kor megkapja a tapszeret.
2010. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18 hós kislányomat 9:30 kor kezdem altatni. Mi már hamarabb megfürdünk, meg vacsizunk. Utána még pizsibe játszik és 9:30-kor altatom. Hiába is altatnám hamarabb, így szokta meg. Az apjával ilyenkor még találkozik ha délutános és azért állt ez így be nála. Nagyon ritkán alszik el hamarabb. De reggel viszont nem kell korán van hogy 9-kor úgy kell ébresztenem.
2010. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne erőltesd, fektesd 10kor és kész. valószínű később is fog kelni.

nyáron különben is még fél 9-kor is világos van, miért feküdne le 7kor?

2010. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Délután mikor alszik? lehet túl későn és ezért még nem álmos. Akkor azt kéne előbbre hozni. Még elég picike a babád, ez alakulhat még, de azért én azt javasolnám, hogy ne hagyjátok rá, mert egy gyereknek igenis 8-kor ágyban a helye, nem is értem azokat akik hagyják az egy-két éves gyereküket 10-ig tombolni...
2010. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!