Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fürdessem mostantól a...

Hogy fürdessem mostantól a kislányom?

Figyelt kérdés

Most alakítjuk át a fürdőszobát. Mivel a nagyszüleimmel élünk, és nagypapám csípőprotézises, így a fürdőkád nem a legmegfelelőbb számára. Nagyon nehezen tudott bemászni.

Kislányom 10 hónapos lesz, és kezdi kinőni a kis kádját.

Ti hogy oldanátok, illetve akinek úgyszintén zuhanykabinja van hogy oldja meg a fürdetést. Picurkám már tud állni, de csak ha fog valamit. (A zuhanytálca nem akkora, hogy vizet engedjek bele.) Bevallom azon is problémázok, hogy ha tegyük fel velem letusol majd, akkor hogy tudom megtörölgetni, átvinni a szobába (helyhiány miatt) arról nem is beszélve hogy én sem tudok magamra még egy törölközőt sem csavarni. :)



2012. aug. 12. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nagyobb a fürdőszoba alakítsatok ki külön kádat és külön zuhanyzót. Ha kisebb, akkor nagyobb babakádat kell venni. Én személy szerint azért nem szeretem a tusolót, mert valóban nem lehet nagyobb vizet beleengedni-bár egyesek szerint lehet, szerintem kizárt, ráadásul mki ott áztatgatja a lábát....Mindennap meg kimosni, átfertőtleníteni nem egy leányálom...:S

2012. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pont ez az. Ahogy írtam is a dédszülőkkel élünk. Ezért nem szeretném én sem, hogy oda kelljen beültetni. Bár nem is menne, mert nem magas a tálca. Sajnos ahhoz nem elég nagy, hogy külön kád és zuhany is legyen. Elég nagy dilemma ez most, hogy hogy fogom megoldani.

Ha már elég nagy ahhoz, hogy szépen megálljon, akkor sem tud majd pancsolni. :( Pedig imád.

2012. aug. 12. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem lehet sok vizet engedni a zuhanytálcába, de egy keveset (10-15 cm) azért igen. Az én lányom imádja. Ha pedig együtt zuhanyoztok, akkor leülteted a picurt, kiugrasz gyorsan a törölköződért vagy köntösödért, és máris meg tudod őt törölni, ezt mi a szobában csináljuk, mert kicsi a fürdőszoba.
2012. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Biztos belejövök majd és meg fog oldódni, csak most problémázom túl. :D

2012. aug. 12. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyet: [link]
2012. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk is zuhanykabinunk van, épített így még csak dugó sincs benne, simán lefolyik a víz, mondjuk nem is akarnám abba beleültetni. Én így oldom meg jelenleg a fürdetést még: Van egy nagyobb méretű babakádunk, annak van állványa, ezt beteszem a kabinba, jelenleg itt fürdik, azaz kabinban, de fürdőkádban Most 1 éves múlt de még nem tud állni egyedül, a kádat lassan kinövi, és én is nap mint nap azon gondolkodom, hogyan tovább. Nyilván sokan felnőttek úgy, és a mai napig vannak gyerekek úgy, hogy nincs kád a lakásban. SZóval valahogy meg fogjuk oldani. Ha már állni fog, akkor egyszerűbb lesz, mert akkor csak letusolom, esetleg hagyom "slagozni" ez lesz a játék a pancsolás helyett. Addig meg marad ez a formáció ami most van.
2012. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak fürdető dézsák, szerintem nagyon jó találmány ilyen esetre :)
2012. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. aug. 12. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!