Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fürdessem inkább? Fél...

Mikor fürdessem inkább? Fél 6-kor, vagy inkább fél 9-kor? 5 hós.

Figyelt kérdés

Ha úgy jön ki a szopi ideje, hogy este 6 és utána este 9, akkor te mikor fürdetnéd? Fél 6-kor, vagy inkább fél 9-kor?

Idáig úgy csináltam, hogy nyáron a későbbi fürdetés volt, de amióta hamar sötétedik, hamarabb is jövünk fel a sétából, így már fél 6-kor is szoktam fürdetni. Persze nem mindig így jön ki, mert valamikor ez fél 7-7-re esik, de nem mindig sikerül így. Attól függ, reggel hánykor ébred.

Néhányan már megkérdezték, hogy miért fürdetem ilyen hamar. Végül is lehet később is, mert amúgy sem alszik el 9-nél korábban. De te hogy csinálnád?


2011. okt. 23. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lefekvés előtt,7-kor,így hamar megszokta az esti rutint,könnyebben lazul el.Én a helyedben fél kilenckor fürdetném.
2011. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jubilee ***** válasza:
Te ismered a kisbabád. Felélénkül a fürdéstől vagy inkább elfárasztja? Ha felélénkül, akkor a korábbi időpontot válaszd, ha viszont ő utána tudja, h alvás jön, akkor a későbbit. Fontos, hogy napirendje legyen a babának, és ahhoz próbálj meg következetesen ragaszkodni.
2011. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fél 6kor? Az rettentő korai, ne szokasd hozzá. Fürdesd 8kor, már nagyobb, kicsit többet lehet a kádban, adhatsz a kezébe kis gumi játékokat így kihúzod szopiig. Ha már most fél6ra tennéd a fürdést, akkor mi lesz nyáron ismét, sokkal nem tudod kitolni. Szerintem semmiképp ne fürdesd olyan korán.
2011. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nem szopikhoz kötöttem soha a fürdést. nálunk fél8kor van/volt a fürdés. ha 7kor evett akkor is. úgy is éhes volt utána :)

most már persze nagy, először vacsorázik majd fürdik, de ez volt az alapja a napirendünknek, így minden nap ugyanakkor fekszik, kb. akkor kel, így beállt szépen a napirendünk :)

2011. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél9 késő szerintem,vagyis az én fiam nem bírná ki.Fél7kor szoktam fürdetni.
2011. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy jövőhéten óraátállítás, fél5kor meg már csak nem fürdetheted ;)
2011. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig fél 9 körül fürdetem. Sokkal jobb így, mert többet alhatok éjfél előtt. Mire leteszem, megfürdök én is, már 10 óra körül van és én is fekszem le aludni. Következő szopiig így többet alszom. Ha korábban fürdetném, nem biztos, hogy én is el tudnék aludni hamarabb. Ezt szokta meg, nem nyűgös miatta. Szerintem jobb a fél 9, mint a fél 6.
2011. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!