Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor már elindult a babám?

Most akkor már elindult a babám?

Figyelt kérdés

6-7 lépést tesz egyedül, ha kedve van!!!:)Egyik bútortól a másikig megy,nem mindig akarja, csak, ha ő kinéz valamit.

Néha, ha megakarom mutatni a nagymamiknak eldől, mint egy kis részeg,mindenki hülyének néz, hogy fantáziálok, pedig nem!:)

Nagyon szeret mászni, feláll, felül, :) Ja, 10 hónapos.



2012. aug. 12. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a nagykönyv szerint nem tudom, de nekem is így csinált a lányom 10 hósan, de én ha visszagondolok, akkor azt mondom mindig, hogy 1 évesen indult el, ezt az időszakot még olyan próbálkozásfélének érzem...

Mint mikor felült. Akkor mondtam, hogy már ül, mikor már stabilan magától is felült, és úgy is maradt...:-))

De ha neked jól esik, akkor mond, hogy elindult...:-)))

2012. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre az a megfelelő megfogalmazás, hogy "megtette az első lépéseit"! :) Vagyis elindult, igen! Messze van még, hogy szaladjon, és valószínűleg a mászást részesíti előnyben, de tud járni, csak még nagyon kezdetlegesen, bizonytalanul!:)

Gratulálok a picihez, nagyon ügyes! Az én lányom 15 hónaposan, koraszülött kisfiam pedig 18 hónaposan tette meg az első lépéseit, még jó néhány hét eltelt, amíg a járásé lett a főszerep. De mindenki így kezdi!

Amikor valaki megtanul úszni, persze, hogy nem tud rögtön több száz kilométert úszva megtenni, de majd gyakorol, és menni fog! :)

2012. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösziiiii! Aranyos vagy!
2012. aug. 13. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!