Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombaton lesz 1 éves a...

Szombaton lesz 1 éves a babám, de nem mond semmit mióta megtanult járni.10 hónaposan sok mindent mondott, de ahogy elindult semmi. Más is van így?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, most a járásra koncentrál. Az thittem, nagy dumás lesz hamar, most 16 hónapos, és csak szavakat mond, amiket 10 hónaposan tudott, most kezdi újra mondogatni.
2010. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, pedig még csak kézenfogva megy egyedül 16 hónaposan. 9-10 hósan mondogatott szavakat, én is csodálkoztam, aztán egy év körül abbahagyta, most mintha ujra mondogatná, néhány új szóval kiegészitve, de nem fejlődött rohamosan a szókincse, a barátnője ugyanannyi idős, egy évesen semmit nem mondott, most meg négy hónap alatt mindennek mondja az első szótagját,20 rendesen kiejtett szót biztos használ, simán lekörözte a fiam.
2010. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!