Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz vége ennek a szép...

Mikor lesz vége ennek a szép időszaknak?

Figyelt kérdés
Babám 2 hós kora óta, azaz 1 hónapja átalussza az éjszakákat. Számítsak rá, hogy befejeződik ez a korszak? Ha igen, mikor és miért szerintetek?

2012. aug. 12. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem már 4,5 hónapos, és még mindig tart :)!
2012. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Arra semmiképp ne számíts, hogy az elkövetkezendő 20 évben egyszer sem fog kelteni éjjel.:) Ettől eltekintve minden baba más, de tényleg. Többségüket például megviseli valamennyire a fogzás, de nem törvényszerű. Mások hirtelen félni kezdenek az egyedülléttől, rosszakat álmodnak, ilyesmi. Ezek azonban lehetnek ritka alkalmak, ettől még maradhat a gyerek jó alvó.
2012. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kiki01 ***** válasza:
Az enyém is ilyen kis cukika, most 5 hónapos és 1 hetes, múltkor a nagy meleg miatt felébredt éjjel. Már meg is ijedtem hogy mostmár megint fel fog kelni de azóta megint alszik mint a bunda.
2012. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom lassan 3 éves lesz és 3 hónapos korától átalaussza az éjszakákat. 2-szer volt beteg, magas lázzal, attól eltekintve soha nem ébredt fel, még fogfájásra sem, max felsírt és aludt tovább. Lekopogom elég szerncsés vagyok. emélem a huga is ilyen kis ügyi lesz, ő egyszer ébred és 6 hetes. :)
2012. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Üdv. a táborban :) Nem fog megváltozni :) Lányom 1 éves és még mindig jó alvókája van :) Van is irigyem :P
2012. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A lányom 9 hetesen aludta át először az éjszakát. Ez tartott 4 hónapos koráig, utána egyre rémesebbek lettek az éjszakák. Aztán 6 hónapos kora körül ismét volt pàr jó hét, de elmúlt. És most 3 hónapja alszik éjjel, most lesz 18 hónapos. Szóval nálunk ingadozó volt a dolog. És nem a fogai miatt, mert majdnem 10 hónaposan jött az első kettő, utána meg 15 hónaposan a következő.
2012. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amióta nem szoptatok, azóta egész éjszakás alvás van.

Fiam 1,5 éves korától átalussza az éjszakát(addig szoptattam), most 3,5 éves múlt.

Lányomat 1 éves koráig, onnanstól átalussza, most 1,5 éves.

21-8,30-igy alszanak.

12.30-15-ig legalább. Ébredés nélkül.

Szerencsésnek tartom magunkat.

2012. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hetes korától alussza át az éjszakákat, jó ez nem jelenti azt, hogy ha jön pl. egy vihar, nem ébred fel, néha-néha előfordul. De legtöbbször fél 9-kor leteszem, reggel fél 9-ig alszik egyhuzamban. Most 5 hós. De viszont nappal szinte le sem hunyja a szemét. Jó esetben alszik 3/4 órát délután, de csak jó esetben! Érdekes...
2012. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam 1 hónapos korától aludta át az éjszakát, aztán jött a 3 hónapos növekedési ugrás, meg a nagy nyári melegek. Most 5 hónapos, van hogy 1x, de a nagy melegekben 2x is felkelt éjjel enni. Nem üvölt szerencsére, csak jelez, kiveszem, eszik és alszik tovább, a szeme végig csukva van. Anyatejes, csak szopik.
2012. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam is és a lányom is kb 3 hónapos korától aludta át az éjszakát. Aztán mindkettőnek bekattant valami az első szülinap után, talán a 15. hónap táján és elkezdtek felébredni éjjel. Nem enni, csak úgy "randalírozni". A fiam minden éjjel felébredt, átkunyerálta magát hozzánk, ahol forgolódott, rugdosott minket, aztán másfél óra után vissza kellett vinni az ágyába, mert csak ott tudott visszaaludni. Ha a fejünk tetejére álltunk, akkor se tudtunk mit csinálni, de 2 évesen kinőtte.

A lányom 22 hónapos és már az agyamra megy azzal, hogy éjjelente 5x kell átmenni hozzá megitatni. Nagyon remélem, hogy ő is kinövi lassan :)

2012. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!