Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Itt vagytok lányok, akik múlt...

Itt vagytok lányok, akik múlt hét vége felé nem vártátok? Mi van Veletek, sikerült Nektek? Nekem + lett a tesztem és szép erős. Görbém csatolva.

Figyelt kérdés

El sem hiszem, hogy + lett, ma reggel teszteltem a 32. napon, 28. napra nem vártam, aznap volt egy halvány tesztem. Ma reggel meg sírva fakadtam és nagyon boldog vagyok. :)))

Itt a görbém. :)

[link]


2009. máj. 4. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok!Nekem 6 napja késik nem merek tesztelni!
2009. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is, GRATULLLAAAA!!!!Én május 1-re nem vártam,aznap barnáztam, azóta semmi. Még nem teszteltem. neked volt valami tüneted?
2009. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mellfeszülés, de csak a nemvárt előtt 1-2 nappal kezdődött, azóta is tart. Mentem gyakran pisilni és szúrkált a hasam alja. Állandóan álmos voltam és mindig sírva tudtam volna fakadni. :) Más nem volt.

2009. máj. 4. 09:54
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sajnos megjött,pedig szépen alakult a görbém és most elösszőr a melleim is fájtak. Meg még sok más tünetem is volt,de sajnos csak pszichésen. [link]
2009. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is pozitív lett, de elég halvány, úgyhogy holnap megint próbálom, remélem erősebb lesz! Mondjuk nekem csak 18-án volt pé-m, remélem csak ennyi az oka. Nagyon örülök Nektek is és akinek nem sikerült se adja fel, a csoda működik! Valami lehet abban, hogy nem szabad rástresszelni...
2009. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem megjött szerdán... :(
2009. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én múlt hét hétfőre nem vártam,és nem is jött.Tesztek negatívak.Tünet,hogy nagyon szédülök,meg a fáradékonyság,és krémes folyás.Nem tudom mi lehte.szerintetek?

2009. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
és még a gyakori pisi is tünet(utolsó)
2009. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem a nem várt napján volt egy kis pici hőesésem és pár csepp barnás pecsételésem ,de nem merek tesztelni meg az is lehet hogy még megjön de nem jellemző rám a pecsételés:(

Szerintetek?

ja és picit szurkált a hasam de menzi érzésem abszolút nincs mert olyankor fáj még a bőröm is olyan lázas érzésem van és enyhe alhasi görcsök de ez most nincs!

Kíváncsi leszek!

gratula a +nek:)))

2009. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönjük a gratut , én is gratuláok annak, akinek + lett!!! Szerintem amíg nem jön meg, addig lehet reménykedni, sőt már utána is, mert hallottam olyanokat, hogy menszi van baba mellett!

Ne adjátok fel lányok, szorítok.

Én ma megyek dokihoz, mert 2 babát már elvesztettem, ezt mostmár meg szeretném szülni. :)

2009. máj. 4. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!