Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem megütött többször is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem megütött többször is, megcsalt, hazudott, megalázott a 3év alatt. Persze voltak szép pillanatok is, de felfogtam, hogy nincs értelme ilyen kapcsolatban maradnom! 1hónapja vége, most mégis hiányzik! Miért?

Figyelt kérdés
Hogyan tudatosítsam magamban,hogy jobb hogy még talán időben szakítottam vele??sokszor elnéztem neki mindent,de tudom,h többet nem szabad!hogy verjem ki a fejemből? ha belegondolok,hogy más lánnyal van,más lánynak kedveskedik,mint nekem az elején nagyon rossz:(
2012. jan. 17. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

életemben nem vertem meg nöt. de volt pár barátnöm akit megkérdeztem hogy vagyis mondtam neki ha most elkalapálnálak mint az elözö pasid akkor jobb lenne. többször halottam a kelleténél hogy IGEN.

soha nem bírtam felfogni hogy miért ragaszkodnak a nök jobban ahoz akik ütik vágják őket.


lehet neked is ez a sorsod.


34F

2012. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Pszichiátriai eset vagy, én nem vagyok orvos.
2012. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Jól tette. Akinek ezek után még hiányzik egy ilyen ember, az megérdemli, hogy így bántak vele.
2012. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
..
2012. jan. 17. 18:48
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Piszok egyszerű. A lányok imádnak szenvedni, ennyi.
2012. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de mit tegyek h felfogjam h ez nem normális amit csinált és kiábránduljak???
2012. jan. 17. 18:50
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

az ilyen nőkkel súlyos gondok vannak egyszóval nem normálisak agyilag hülyén szülték őket ennyi.


és ezzel nekem is tele van a f@szom! hogy

- egyrészről: üti vágja a nőt alig van hozzá 1.2 jó szava

- 2. a nő ennek ellenére vele marad askár évekig, és évekig ugyanez van, üti rugdossa 1 jó szava alig van hozzá

- 3. aztán ezek a nők sírnak rínak h normális pasit akarnak!

- 4. de "jajjj nem is tudoom, mert szeretem"


Akkor meg ezek a nők megérdemlik az ilyet.


Te is menj vissza hozzá, szeresd használjon ki üssön rúgjon alázzon meg.


Még is mit tudnál tenni??? Keresni mást, őt meg elfelejteni, légy felé haraggal dühvel.

2012. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Eve20 ***** válasza:
87%
Igen még abban a stádiumban vagy, hogy hiányzik, rossz , hogy nincsen melletted, nincs aki átölel, de nagyon jó döntést hoztál, és közhely, de az idő majd meggyógyít. Járj el bulizni a barátaiddal, csinálj olyan programokat ami elfeledteti veled őt.Engem ha a barátom meg ütött volna én nem vártam volna elsőre repült volna. Legyen tartásod! Nem szabad, hogy mindent elviselj neki mert akkor hol vagy te a kapcsolatban ha te csak szenvedsz? Remélem sikerül hamar túltenned rajta.
2012. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Eve20 ***** válasza:
43%
Warlock :D Soha nem értetted, hogy miért ragaszkodnak a nők ahhoz hogyha ütik őket?? Felvilágosítalak.. nincsen olyan ember a földön, sem nő sem férfi akik szeretik ha bántalmazzák.. Jó hülye vagy
2012. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 omba ***** válasza:
100%

Ne arra gondolj, hogy most más lánynak kedveskedik, gondolj arra, hogy épp pofozza!

Micsoda állatok vannak a földön!

2012. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!