Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek hálózsákot? Nektek...

Vegyek hálózsákot? Nektek mibe alszik éjjel a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos, és éjszaka állandóan forgolódik, 10 percig nincs rajta a takaró. Olyan 2 hónapos korában kb 2 hétig használtunk hálózsákot de macerás volt éjjel ha szoptattam és pelust cseréltem, mert még jobban felébredt. Eddig nem is zavart, hogy kitakarózik, de ugye jönnek a hidegebb éjszakák, szerintetek érdemes lenne vennem hálózsákot, vagy ha eddig nem abban aludt már nem érdemes megpróbálni? Milyen vastagat vegyek?
2012. aug. 12. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes hálózsákot venni,most már úgyis nagyobb,nem is biztos hogy cserélgetni kell éjjel a pelust.Őszre elég a sima hosszú ujjú pamut télre meg a vastagabb.
2012. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is érdemes. Én el sem tudnám képzelni, hogy betakarom a kislányunkat. Egyet fordul, és már lent is van a takaró. Sokkal jobb a hálózsák.
2012. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha hálózsákban van akkor nem is kell betekarni?
2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell akkor betakarni
2012. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

hááát

ha sokat forgolódik nem biztos h jó ötlet mert belegabalyodik ha nagy és nincs helye ha kicsi a zsák


adj rá éjjelre egy vastagabb pizsit, vagy mi amíg éjjel is kellet a pelus akkor rugi volt rajta (termo vagy vastagabb plüss vagy mit tudom mi a neve de vastag volt :-))

és alatta zokni és body ha lerúgja is a takarót (vékony elég )akkor sem fázik mert melegen van öltöztetve

2012. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én újszülött kora óta hálózsákban altatom, most 5 és fél hónapos. Takarót egyszer próbáltuk, amikor éppen egyik hálózsákja sem volt tiszta, állandóan lerugdosta magáról, aztán sírt, hogy fázik. Szerintem nagyon praktikus dolog a hálózsák. Én éjszaka etetéskor nem szoktam róla levenni, bár mi nem azt a nagyon vastag paplan szerű hálózsákot használjuk, hanem hidegben plüss, melegben pamut hálózsákot. Pelenkázásnál sem macera, mert a legtöbb alul patentos, vagy kétoldalas cipzáras, így sokkal egyszerűbb hozzáférni a pelushoz, mintha mondjuk rugiban vagy pizsamában lenne.

Ha nincs nagyon hideg a szobájában, akkor ne olyan sprőd anyagú, bélelt hálózsákot vegyél, az szerintem sem praktikus, hanem elég egy vastagabb plüss anyagú.

2012. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!