Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-7 hónapos babának, szeptembe...

5-7 hónapos babának, szeptembertől novemberig, kábé milyen ruhákat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kisfiú, most 4 hónapos lesz, 6.5 kg, 65 cm, 3.6-tal született. Szeretném "belőni", vajon mekkora lesz, hogy miket spejzoljak be neki, amig még nincs szezonja és olcsóbb. Már egy kis kapucnis kötött pulcsit és egy meleg őszi nadrág/pulcsi kombót vettem neki, ezek 68-asak. Mit javasoltok és kb milyen méretet?
2009. júl. 21. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát nehéz kérdés! Én babám 74 cm.9 kg. és 8 és fél hós.

74 ruha már paszos de a 80-as még bő.Hol olcso most az öszi ruha megyek én is??

2009. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Angliából szoktam rendelni :$ Illetve úgy értettem, hogy olcsóbb, hogy előre vásárolni szerintem mindig olcsóbb, mint szezonban, szóval én hiszek benne, hogy ha most veszek nem legújabb kollekciós cuccokat bababoltban, akkor ősszel az drágább lenne, lehet, én álltatom magam... :)
2009. júl. 21. 22:01
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és kb milyen fajta ruhákat vegyek neki? Eddig leginkább hosszúujjú rugit, rövidujjú vagy ujjatlan body-t, napozót, zoknival/nélkül, illetve van még 2 rövid nacink meg 1 hosszú. Pulcsija dzsekije most nincs, kell majd? Milyen kiscipő? Vagy bármi, hogy kint ne kelljen majd betakarni, mert a takarót lerúgja már most is.
2009. júl. 21. 22:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Angliából rendeltem a babónak szinte mindent:-)A 68as kicsi lesz szerintem, de ott úgy van méretezve, hogy 6-9 hós, én ezeket venném a helyedben, kisebb tuti nem kell. Pulcsiból akár a 9-12 hós is mehet. Fiam 7 hós korában rendeltem egy csomó mindent nyárra, akkor volt 9 kg, 74 cm. A 6-9 hósban már volt, ami pici, télre meg úgysem baj ha nagyobb. Az angol méretekkel ált. mi mindig egyel előrébb vagyunk.
2009. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És hogy mit vegyél: rövid ujjú body, hosszú ujjú body, vékonyabb, vastagabb naci. Néhány póló. Cipzáros pulcsi. Hosszú ujjú póló. Valamilyen "szélálló" dzseki. Sapi. Kiscipő is jöhet, 18as körül.

Éjszakára én hosszú ujjú bodyt adok rá közepesen vastag zsákkal, ha hűvös van. Meg közepes takarót.

2009. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi!!
2009. júl. 21. 23:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Megmondanátok,hogy hol-honnan (honlap) szoktatok Angliából rendelni ruhákat?!Jóval olcsóbb mint itthon?Köszi
2009. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én www.mothercare.com, és ha sokmindent rendelek, legalább 20-30 cuccot, akkor egyben olyan 1000 forint / db árra kijön, nekem ez jó ár, jóminőségű szép ruhákért. Mivel drága a postaköltség, ez alatt nem éri meg, ezért szoktam előre is rendelni, és ezért tettem fel ezt a kérdést :)
2009. júl. 21. 23:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy mondanám, ár-érték arányban kedvezőbb, nekem megéri. Még a C&A-ban láttam itthon hasonló minőségű dolgokat, de ezek szerintem még jobbak tapasztalataim alapján, és itt töredéke a választék, és nekem ők valahogy nem jöttek be.
2009. júl. 21. 23:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog, az én lányom 4 hósan 6.5 volt, s 5 hósan 8 kiló lett s 70 cm, teljesen átnőttük a 68-as méretet, kapásból 74-es 80-as rucik kellenek, vagyis 9-12 hósakat hordunk.

Szerintem 9-12 hós méretet vegyél, az sokáig jó lesz, s a 6-9 és a 9-12 méret között csak 1 cm különbség van hosszában, az ujját max felhajtod ha nagy,s mivel őszi téli cuccokat veszel tavaszig fogja hordani.

Én is mindig előre veszek, de én a teszveszen és vaterán vásárolok, ugyan azok az angol rucik vannak, jó minőségű s rengeteg új van a posta is olcsóbb, ill bodykat csak a tescoban veszek lehet mosni mosni s nem fakul nem nyúlik nem bolyhosodik.

Szerintem hosszú nadrágokat vegyél neki, s hosszú újjú végig cipzáros kardigánokat.

Én is mindig előre vásárolok, s olyan jó csak előszedni a szekerényből ha kinőtte.

2009. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!