Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lekéstem a bölcsit? Novemberig...

Lekéstem a bölcsit? Novemberig felvehetik még valamelyik bölcsődébe a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos, úgy tervezem, hogy legkésőbb novembertől bölcsibe járna. Még nem jelentkeztünk sehová, van rá esély, hogy addig felvegyék? (Bp)
2011. szept. 12. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minél előbb érdeklődj, mert országos probléma, hogy nincs elég férőhely. 3 hetesen beírattam kisfiamat a várólistára, hogy 2 évesen mehessen, és nem vették fel. :( Maradt a családi napközi.
2011. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem túl sok esélyt látok. Hacsak nincs valami jó indokod, pl kirúgnak, ha nem mész vissza dolgozni vagy ilyesmi.
2011. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom a legtöbb helyen,már hónapokkal előtte be kell iratkozni. ár azt nem tudom,hogy Bp-en ez hogy működik.a legegyszerűbb ha elmész a bölcsibe érdeklődni.
2011. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi írtunk fellebbezést is, hogy vissza kell mennem dolgozni, hogy mennyi a lakáshitel-törlesztésünk havonta, stb, és arra is megjött a válasz, hogy sajna nincs hely, nem tudják felvenni. Próbáltam a XVIII. kerületbe is bevinni (mi Vecsésen lakunk), és abban a kerületben is 160 gyereket visszautasítottak az állami bölcsikből, annyira nincs hely sehol.
2011. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni, bár én is kis esélyt látok rá?

De hogy-hogy most jutott eszedbe?

2011. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk fél évvel előtte kellett jelentkeznünk. De úgy tudom, hogy ha odamész a körzet szerinti bölcsibe, hogy visszamész dolgozni, férjed is dolgozik (és tudtok erről hivatalos munkáltatói igazolást hozni), akkor kötelességük felvenni a gyereket.
2011. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerettem volna legalább a kisfiam 2 éves koráig itthon maradni, de egyre nehezebb az anyagiak miatt... így végig gondolván minden lehetőséget, elkezdtem állást keresni, mire a volt munkahelyemtől kaptam egy lehetőséget, amit viszont kegkésőbb novemberig el kell kezdenem...
2011. szept. 12. 14:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, akkor hnap elmegyek és megkérdezem, mi a helyzet a kerületünkben... a családi napköziért fizetni kell? Miben különbözik a bölcsitől?
2011. szept. 12. 14:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen! A családi napközi fizetős!
2011. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jajjj de kár... mondjuk a magánbölcsi nálam sajnos szóba sem jöhet a magas árak miatt. A családi napköziért mennyi átlagosan?A
2011. szept. 12. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!