Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsi vagy nem bölcsi szeptem...

Bölcsi vagy nem bölcsi szeptembertől?

Figyelt kérdés

Kissé agonizálok,hogy mi is legyen,mert egy részem azt mondja,hogy menjen bölcsibe de a másik részem meg azt,hogy még maradjon otthon velem 1évet!melyikkel teszek jobbat,ha beadom vagy ha nem?fontos nekem,hogy annyira rohanjak visszadolgozni,hiszen még előttem van több 10év melózás?persze anyagilag nem mind 1,hogy dolgozok vagy sem,de ha nem dolgozok akkor se leszünk bajban!sok minden kavarog a fejemben,de nem tudom melyik lenne jó?!

Ti mit mondtok?


2011. máj. 25. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ha megtehetném, maradnék vele 3 éves koráig, ha addig összejön a tesó, maradok is. Ha nem, akkor abból a pénzből nem tudunk élni, sajnos, így vissza fogok menni.

Ezt Neked kell eldönteni, hallgass a szívedre, jól fogsz dönteni:)!

2011. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj otthon, nem lehet visszahozni a gyermekéveket , olyan gyorsan felnőnek. Utána sajnálni fogod , hogy nem voltál vele. Ha anyagilag is elvagytok , akkor elég csak majd az oviba beíratnod szerintem.

A gyerköccel pedig menjetek sokszor játszóházba , játszótérre hogy legyen hasonló korú gyerekek között is.

2011. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én maradtam,nagyon jó döntés volt!Maradj,ha megteheted.
2011. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megteheted, akkor maradj még vele...
2011. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te meg tudod állapítani, hogy mi a jó a gyereknek. A fiam megy 27 hónaposan bölcsibe, mert egyszerűen kevés vagyok már neki, rettentően igényli a gyerektársaságot.

Eddig kétszer vittem be ismerkedni, de alig lehetett elvonszolni a gyerekektől, a gondozónő mondta is, hogy vannak ilyen gyerekek, és velük akkor teszek jót, ha közösségbe küldöm őket.

Én úgy döntöttem, hogy menjen, 4 órában fogok dolgozni, így délután már otthon leszek vele.

Szerintem nem maradok le semmiről:D


Ha a te babád szívesebben lenne veled otthon, és nem okoz gondot anyagilag, akkor maradj, ha viszont úgy látod, hogy imádja a közösséget, akkor vidd bölcsibe.

2011. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat,tényleg sokat segítettek nekem ebben a kérdésben és mivel elég egyhangú a vélemény így nem töprengek ezen a kérdésen tovább!A babám nagyon szeret velem lenni ami néha azért terhes számomra,mert tennem kell a dolgom napközben,de ő csak csüngene rajtam,mint egy kis majom :)!én szeretek vele lenni és magam mellett tudni!szerintem még én se állok készen arra,h "elengedjem"!Köszönöm még egyszer a válaszokat és megfogadom azt:Itthon marad velem még egy évet,hisz ahogy az egyikőtök is írta:gyorsan felnőnek! :)
2011. máj. 26. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!