Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatom rá 3...

Hogyan szoktathatom rá 3 hónapos kisfiamat a hasonfekvésre?

Figyelt kérdés
Ha hason fekszik, mindig sir. A doktornő szereint többet kell hason lennie, hogy jobban fejlődjenek a hátizmai. Ti ezt hogyan oldottátok meg? Mennyi ideig van hason naponta a babátok? Helyes, ha egész éjszaka hason alszik a baba?
2009. júl. 22. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:

A lányom 4,5 hónapos, amióta hasra fordul magától (3 hónaposan, 4 hónaposan vissza), azóta szeret hason lenni, illetee most már szinte csak azon szeret lenni.

Előtte ha hasra fektettem, ordított, mint akit nyúznak.

2009. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3.5 hós sem szereti... De hanyattról hasra igy is átfordult, szóval előbb-utóbb belekezd, ne aggódj :) Nekem még az válik be, hogy szeret a karomban hason lógni (ágon lógó tigris póz), és mostanában úgy viszont kifesziti magát, mintha repülne és nézeget, igy is ugyanazok az izmai erősödnek, próbáld ki :)
2009. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem szeretett a lányom hason lenni, rögtön ordított. Aztán három és fél hósan hasra fordult akkor viszonylagos nyugalom volt 1-2 percig.e Pár hét múlva már forgott rendesen, akkor megoldódott a probléma és azóta már szeret hason is aludni. De előtte én sem találtam a megoldást, próbáltam hason lekötni a figyelmét, de nem ment..
2009. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Jelenleg az vált be, hogyga napközben szoptatás után elalszik, sutyiban hasra fektetem, és este is, ha alszik, így egész éjszaka hason tud aludni. A doktornőnk azt javasolta, hogy napközben legyen hason, játsszunk vele, tereljuk el a figyelmét. De ez sajnos nem ment. Átfordulni még nem tud, de remélem, nemsokára elérkezünk ehhez is.
2009. júl. 22. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi nem altattuk a gyermekünket hason, mert azt hallottuk, hogy nem tesz jót neki, a gerincnek is jobb a háton alvás.

Miután már simán forgott, akkor már úgy aludt, ahogy akart (de azóta is háton szeret aludni).

2009. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Itt olvashatsz néhány dolgot:

[link]

2009. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, 3 hósak vagyunk, nálunk se nagy szám a hasonfekvés, de nálunk nagyon bevált az, hogy hanyatt fekszek és őt a hasamra rakom, mindig nagy vigyorgás a vége. Ezt napi 2-3x eljátszuk és ez elég az izmainak.
2009. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

A fán alvó tigris póz nálunk is népszerű.

2009. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi is kínlódtunk ezzel, de a Pocifix hasalós babapárna segített :-)
2012. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!