Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, h gyermekagyi...

Honnan tudom, h gyermekagyi depressziom van-e vagy teljesen normalis, amit erzek?

Figyelt kérdés
6 hos a kisfiam, a szules utan volt 1-2 het, ami nehezebb volt, allandoan sirtam es hangulatvaltozasaim voltak. Az normalis azt gondolom. Viszont most nehany hete megint kezdodik, ingerlekeny lettem. Pl. olyan dolgokon huzom fel magam,h keptelen vagyok bepelenkazni a babot, mert a pelenkazo asztalon kommandozik, forog, dobalja magat..stb. Ilyenkor meg neha ra is kiabalok....nagyon szegyellem. Ez meg normalis vagy forduljak orvoshoz? Egyebkent imadom es mindenem odaadnam erte es egy tunderi kisfiu, aki bearanyozza a minden napjaimat.
2009. júl. 22. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Miért akar mindenki depressziós lenni? Ez is trendi most, vagy mi?... -(( nem értem

Ez teljesen normális, amit érzel. Szerintem más nincs így? Néha mindnki kirohanna a világból, és menekülne, és néha még bizony kiabálunk is a kicsivel...

De hét nem fenékig tejfel az anyaság...

Ez még nem depi, könyörgöm!!

2009. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, a leírtak alapján még messze állsz a depitől. Csak néha kimerült vagy és ezért türelmetlen. Ez teljesen normális, mindenki elveszti néha a türelmét, ha nem is vallja be.
2009. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nIncs semmi bajod, csak fél évesen olyan kis mozgékonyak már, hogy hirtelen furcsa, nem tudsz vele mit kezdeni. Fogadd el hogy lesz még mozgékonyabb, akaratosabb is nemsokára! Válts pozitiv gondolkodásra és nem fogsz sűrűn kiabálni vele. Ne is tedd, örülj, hogy ilyen energikus és egészséges!
2009. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!