Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elillant a szülés utáni...

Elillant a szülés utáni depresszióm! Mi történhetett? Vagy ez már azt jelenti, hogy minden mindegy?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam. Rossz evő, rossz alvó, hisztis kissrác. Eddig teljesen kész voltam, most meg néhány napja majd szétvet az öröm. De tényleg, alig várom most is, hogy felkeljen. Imádom! Nem is tudom, mi van velem. Volt már veletek ilyen? Szerintem ő is észrevette, mert mintha javulnának az evései, alvásai.
2010. jan. 4. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nem mindenki olyan szerencsés, hogy ilyen hirtelen és egyszerűen túljut rajta :)
2010. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is ez történt, csak nálam rövidebb ideig tartott a depi. 3 hónap kemény hasfájás + depi után huss... elszállt minden bánatom. Ma már 7 hónapos a kisfiam és teljesen rendben vagyunk.

Örülök, hogy jobban vagy te is!

2010. jan. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ingadozik. Vannak jobb heteim, meg rosszabbak. A gyereknek is, altalaban en igazodom hozza..
2013. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!