Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba eleget alszik? Pihenősz...

A baba eleget alszik? Pihenőszék jó lenne neki?

Figyelt kérdés

A babám 8 hetes. Este (altatással) 9-10-től alszik hajnali 3-4-ig, eszik, majd 7-8-ig visszaalszik. Ezzel nincs is gond. Cumi nélkül alszik.

Reggeli után egy fél órára el tudom altatni cumival, illetve hogy ott vagyok mellette. Majd babakocsiban 1,5-2 órát alszik, ha kiviszem. Menni kell vele folyamatosan, rázni kell a fenekét. Du. esetleg még 2x félórára el tudom altatni. A térdemen rázom, vagy a férjem vállán alszik el. Kiságyba rakva du. felébred pár perc után.

Nagyon élénk baba, minden érdekli, mosolyog, gagyarászik, jóétvágyú, erős, szépen gyarapszik. Csak magától nem tud elaludni. Dörzsöli a szemét, nyűgös. Eleget alszik szerintetek? Az autósülésként is működő babakocsi-hordozóját imádja. Ezért gondoltam, hogy egy pihenőszék jó szolgálatot tenne. Esetleg rezgő funkcióval. Valami tanácsot tudtok adni? Előre is köszi


2012. aug. 14. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

"Menni kell vele folyamatosan, rázni kell a fenekét.

A térdemen rázom, "..


na ez itt a baj.


hát még jobban el akarod kapatni??

mert ezzel a rezgős dologgal csak ezt érnéd el


hiszen azért ébred fel a kiságyba téve mert nincs ami rázza a popót.


tanácsot nem tudok adni, csak ezt szűrtem le.


vagy te nem így látod?..

2012. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pető Vivien ***** válasza:
90%

Szia! 3 hónapos lesz a babám, mindig úgy aludt el, és most is úgy alszik el, hogy altatva van. Ahogyan nő (én ezt vettem észre) egyre többször alszik el egyedül cumival a kiságyában. Én ott is elrontottam hogy a nagyágyban aludt mindig. Egy hete csak az kiságyba teszem, ha felkel felkel...de muszáj mert már alig férünk el.

Nem alszik keveset a babád...minden érdekli...most fedezi fel a világot, enyém sem alszik sokat. legalább este alszik, nézd a jó oldalát! Kitartás!

2012. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

nem tudom miért fáj az igazság.

és nem lepontozni kell hanem válaszolni kedves kérdező


elvan kapatva a gyerek hiszen te írtad hogy rázni kell a fenekét.

ennyi !

2012. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A lepontozást nem én csináltam, mert nincsen rossz válasz szerintem. Köszönöm a válaszokat, igyekszem megfontolni minden választ!
2012. aug. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!