Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb, az elektromos...

Melyik a jobb, az elektromos hinta vagy a pihenőszék? Melyikben van el jobban a baba?

Figyelt kérdés
Ha marad egy kis pénzünk, akkor tervezzük, hogy veszünk a babánknak.
2008. szept. 21. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

én azt olvastam, hogy a pihenőszékben nincs nagy mozgástere a babának , mivel belesüpped és csak néz belőle.

az egyik ismerősömék vettek egyet 20.000 ft.-ért és nem szereti annyira a baba.

de ha nekem kellene, akkor inkább a hintát venném. akkor annak már több a funkciója.

4 hós kisfiú anyukája

2008. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy 20.000 hintát vettek.... bocsi
2008. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a hintára szavazok. Nekünk is az van a fisher price-os. 10.000ft volt a teszveszen, tökéletesen működik és még elemet sem kellett benne cserélni, pedig júniusban vettem használtan. Vannak rajta ugyanúgy játékok mint a pihenőszéken, zenél is, össze lehet csukni, ha benne van a baba, akkor is könnyen vihetem ide-oda a lakásban.
2008. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hinta!A pihenőszéknek megfelel a bébihurci is..
2008. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pihenőszéket vettem és egyenlőre bevált. Szerintem a babahordó nem ugyanaz mint a pihenőszék. Annak rosszabba a formája és kényelmetlenebb. Persze babája válogatja.

A fiam mindjárt 4 hónapos. Majd talán később veszünk hintát. Most jó ez a szék.

2008. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pihiszékünk van. Az én lányom óriásiakat tud benne aludni. Amíg nem volt, napközben szinte nem aludt, mert amint betettem a kiságyba, rögtön felébredt. Így egy nyűgös gyerek lett az eredmény. A pihiszékben nem egyszer aludt 3-3,5 órát is egyhuzamban és boldog, kipihent, mosolygós. Persze, nincs mindig kedve benne lenni, de hát ők már csak ilyenek, hamar megunnak dolgokat. Játszani jobban szeret a játszószőnyegen. Nekem nincs hintám, szerintem úgy dönts, hogy ha altatni akarod és nyugodt körülmények között szeret a babád aludni, akkor pihiszék, ha nem zavarja, hogy minden moccanásra megmozdul a hinta, akkor vehetsz hintát. Szerintem. 4 hós kislány anyukája.
2008. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk hintát is és pihenőszéket is. Mindkettőt szereti, de a hintában nagyon jókat alszik. Árban nem sok különbség van köztük, így én is a hintára szavazok.
2008. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!