Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 1 éves gyereknél mit...

Egy 1 éves gyereknél mit jelent az aluszékonyság?

Figyelt kérdés
Kullacs csípte az 1 éves lányomat 1 hete. Figyelnem kell, hogy aluszékony e, de nem tudom mit jelent. Ma többet aludt mint szokott nappal, de éjjelente rosszul alszik. Nem tudom az aluszékonyság alatt mit kell érteni?
2012. aug. 14. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltűnően sokat alszik és 2 alvás között kevés idő telik el. Vagy naponta 2-3x is alszik.
2012. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

felebred es fel orajara mar latod,hogy megint aludna.hosszabbakat alszik,feltunoen nyugodtan.nem tudom hanyszor alszik meg nappal,a ketszeri meg normalis.amugy is ilyenkor alt.meg ketszer alszanak.ejjel is sokat kene aludnia,keson kelnie.talan az etvagyan is mutatkozna,mert ha faradtabb,mint ehesebb,akkor nem fog enni.

remelem nem lesz bajotok,jobbulast!

2012. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Naponta 2x alszik még, de olyan feltűnően nem aludna 2 alvás közben, sőt jön megy játszik, nagyon aktív, tehát így konkrétan nem tudnám azt mondani, hogy valaminem stimmel vele. Inkább csak reggelente tovább alszik, kicsit többet ásítozik, kevesebbet eszik (fogzik is!) délben és este szinte elájul, még be sem teszem a kiságyba, már mutogat rá, és ahogy leteszem szinte azonnal elalszik.

Más mint szokott lenne. Mások a szokásai, lehet, hogy ez tök normális, és nem is akadnék fent ezeken a dolgokon, ha nem lesném örökösen a rohadt kullancs miatt:-(( Már reggel sírtam is, annyira aggódom:(

2012. aug. 15. 08:26
 4/6 A kérdező kommentje:

De ami miatt kiírtam a kérdést az az volt, hogy tegnap délben elaludt, én elmentem fodrászhoz, a férjem volt itthon vele, a gyerek felébredt 2 óra alvás után (ez a normál idő) és felkapaszkodott az apja mellkasára és ott aludt még majdnem 2! órát.

Ezt sokallom kicsit, és kissé megijedtem.

2012. aug. 15. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
ez,amit irtal nekem soknak tunik,2+2 ora sok!ha a szokasok is masok en vinnem dokihoz.inkabb lassa egyszer feleslegese, mint hogy baj legyen.rakerdeznek,hogy mennyi idobe telik mig a baba szervezete ezzel megbirkozik,s ha tullepi az idot,rogton lepni tovabb.en ezt tennem!. jobbulast a picinek,neked meg kitartast.
2012. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát én sem voltam nyugodt, fel is hívtam a dokit, jól kinevetett. Ez nem aluszékonyság. Elfáradt. És igaza volt, mert ma meg nem bírtam lenyomni az istennek se...45 percet aludt délelőtt, most délután meg a szokásos 2 óráját...szóval ha a mai napot nézem akkor meg közel sem aluszékony.

2012. aug. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!