Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazóágyba kell venni külön...

Utazóágyba kell venni külön matracot, vagy anélkül is használható?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert már láttam így is-úgy is.
2009. júl. 22. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy plussz kókuszmatracom, én bele szoktam rakni. Ami az ágyhoz van az nagyon vékony.
2009. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is visszük mindig a szivacs matracot (az itthoni ágyában meg marad a kókusz). Nem tudom, hogy minden utazóágynál így van, de ami a miénkben van, nagyon vékony és kemény, ráadásul az összecsukhatóság miatt nem is egybefüggő. Az autóba meg úgyis belefér a matrac, inkább visszük azt is, csak kényelmes legyen a babócának :-)
2009. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi plusz matrac nélkül használjuk,de eddig nem zavarta a babámat.Nem kötelező beletenni,csak ha valaki kényelmetlennek találja az eredetit.
2009. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi vettünk egy szivacs matracot bele, mert a mi utazóágyunkban elég egyenetlen a benne lévő matrac.
2009. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!