Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi bukás számit refluxnak?

Mennyi bukás számit refluxnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem számít refluxnak, ha a szája szélén lefolyik egy kicsi. Az már igen, ha sugárba dől, vagy ugyan kevesebb, de meg tudod állapítani Te is! Emeljétek meg a fejecskénél a kiságyat egy picit, az segít!
2012. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem szó szerint le szokott hányni a picikém... :( Szóval nem csak visszajön egy kicsi, egyértelműen meg lehet állapítani, hogy bukik vagy reflux miatt "hány".
2012. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szinte minden evés után 3 hónapos tápszeres 160 ml eszik ha kevesebbet adok neki még kér,de egyszere nem eszi meg kell neki pihi ilyenkor böfög és legtöbször darabosat bukik.
2012. aug. 15. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

1.vagyok! Szerintem menjetek orvoshoz! Milyen tápszert esztek?

Mi sugárba buktuk vissza, és a létező összes tápszert próbáltuk, míg 1 lett jó, számomra teljesen érthetetlen, de a DM-es Babylove.

Csak a 7.hónaptól mertem neki adni, és nem bukik. Vicc kategória... Aztán mondta az orvos, hogy mégis hogy gondolom ezt? Nem értette meg, hogy mindegyik visszajött.

2012. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sima Milupát a HA-astól szorulása volt
2012. aug. 15. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Mi is milupával kezdtük, HA, majd AR, de kérj másik tápszert, vagy a jelenlegit sűrítsd Nutritonnal, az némiképp segít, és csak picit fog bukni!
2012. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál kaptunk Millumil AR-es tápszert majd meglátjuk jó-e lesz.
2012. aug. 15. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!