Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Happy Bella pelusról mik a...

Happy Bella pelusról mik a vélemények? Újszülött babánknak vennék majd ilyet, mert ezt tudjuk egészségpénztári kártyára.

Figyelt kérdés
4080 Ft 70 db, az jó ár?
2012. aug. 15. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Magát a pelenkát nem ismerem, nem is erre válaszolnék. Bocs, hogy belekotyogok...

Szóval eg. kártyára nem csak ezt a pelenkát veheted meg, hanem bármelyiket. Sőt bármilyen babaápolással kapcsolatos dolgot, fürdetőt, sampont, olajat, pelenkázóalátét-lapot bármit. (még mellszívót, bébiőrt is is)Nem fontos, hogy patikában vásárolj, csak számlát kell kérned róla. A pénztárad honlapján pontosan rajta van, mit kell tartalmaznia a számlának. Érdemes kihasználni, mert nagyon sokat tudsz spórolni.

2012. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Középkategória, de majd idővel rájössz(mikor már a 8. hónap telik el, hogy pénz kell pelenkára), hogy jó.Én már a gazdaságostól a Pampers Premium Care-ig bezárólag mindent kipróbáltam, azért írom, hogy középkategória, de eddig azzal sem volt gond, ha rendesen cseréled (főleg az elején, éjszaka is szop. v. tápszer után-elött), akkor szerintem vegyétek azt.Anyu arra az egy pelusra mondta, hogy jó és hidd el ez nagy "szó" :D.
2012. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Ezt hogy érted? Nem rég óta van Egészségkártyán, de mi úgy tudjuk, hogy csak ott vásárolhatunk vele, ahol elfogadják a kártyát. Ahol én élek, ott egy üzletben árulnak pelenkát, ahol elfogadják.

Akkor hogy is van ez??

2012. aug. 15. 12:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Eg. kàrtyàra bàrmilyen pelenkàt vehetsz, mi is arra vesszük a pelenkàt. Egyébként csatlakozom: középkategória, nincs vele gond.
2012. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem értem! :( Hogy vehetek bármilyen pelenkát? Bemegyek a tescoba, kérek róla számlát, aztán visszaigénylem, vagy hogy??

Bocsi, hogy ilyen butus vagyok...

2012. aug. 15. 12:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kérni kell szàmlàt a boltban ahol veszel pelust,legyen rajta a tag neve, e.p. szàm, e.p neve és címe, bekülod postàn és 10 napon belül kifizetik. Legalàbbis Otp ep.-nàl így működik.
2012. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A miénk Aranykor.

Utánanézek!

Köszönöm! :)

2012. aug. 15. 12:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem babája válogatja ezt is. Én nem szerettem. Kifolyt a pisi-kaki. De nyugi nem csak ebből! A márkás pelusok se érnek sz@rt se, ha nem elég gyakran vannak cserélve, vagy nem figyelsz oda rá. Próbáljátok ki, én is végigmentem az összes létező peluson...

Az elején a drága kategóriásat vettük, aztán mikor rájöttem hogy 10 db is elmegy 1 nap alatt, akkor gondolkodóba estem.

Így van egy olcsó pelus nappalra 38 ft/db és egy drága 72 ft/db éjszakára, ami 12 órát is kibír ha alszik a babám. De Ő már majdnem 1 éves ;-)

2012. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem tudom milyen egészségkártyád van, de szerintem mindegyikkel lehet patikában vásárolni pl. gyógyszereket, majd a babádnak a fizetős oltásokat esetleges tápszereket is. A babápolási cikkekhez nem kell hogy szerződöttek legyenek boltokkal, akárhol vásárolhatsz vele, de csak számla ellenében fizetik ki az árát. Ezért írtam, hogy érdemes a honlapjukon megnézni pontosan mit és hogy kell.

Nekem például azért spórolás, mert a munkahelyem havi x összeget utal rá. Ha írsz konkrét pénztár nevet (akár priviben is) segítek utána nézni a dolgoknak.

2012. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az Aranykor Egészségpénztárról van szó. Köszönöm, ha segítesz! :)
2012. aug. 15. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!