Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsis kérdés!?

Bölcsis kérdés!?

Figyelt kérdés

Ma voltam a bölcsibe beíratni a kisfiamat,azt mondták,hogy a netről kell letölteni a rendszeres gyermekvédelmi támogatásról szóló határozatot (családi pótlék),de nem találom,be tudná valaki linkelni az oldalt ahonnan letölthetem?

Köszönöm!


2012. aug. 15. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A rendszeres gyermekvédelmi támogatás az nem a családi pótlék.

A csp-t a MÁK adja, ott keresgélj, de az meg minek, az alanyi jogon jár mindenkinek.

Vagy nem értem...

2012. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kell ezt a papírt kitöltve leadni a bölcsinek mert ez is beleszámít a havi össz.bevételbe,és így számolják ki azt,hogy mennyit kell fizetni havonta!
2012. aug. 15. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, de akkor az nem családi pótlék hanem a gyet, ugye? Mert nem mindegy.


A gyet-et viszont nem tudom, honnan kapod? Ha MÁK-tól, akkor annak a honlapján keresgélj. De amúgy nem kaptál róla határozatot, mikor elkezdték utalni neked?

2012. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem az,azt mondta a vezető nő,hogy a családi pótlékról a határozat.
2012. aug. 15. 14:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam itthon a határozatot,de azért köszi!
2012. aug. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!