Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meg szoktátok kínálni...

Ti meg szoktátok kínálni valamivel a védőnőt ha megy látogatni?

Figyelt kérdés
Mondjuk üdítővel??
2012. aug. 15. 14:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mindig megkínálom, soha nem fogadja el, ettől függetlenül szerintem illik megkérdezni.De én mindenkit megkérdezek aki bejön hozzánk, a redőny-vagy a gázkazánszerelőt is.Víz, kávé mindig van itthon, üdítőt nem iszunk.
2012. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 sumergo ***** válasza:
legutóbb citromos alkoholmentes Gössert ittunk. Nagyon meleg volt mikor jött, kérésemre hozott mérleget is a bicajon, szegény kifulladt, jól esett neki. Meg kávézni is szoktunk. Szeretem a védőnéninket, rendes nagyon. Általában siet, de azért pár percre leül hozzánk, de jobban a lányommal foglalkozik mint velem! :-)
2012. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Persze, pláne h néha bicóval jön a szomszéd faluból (3 km) 40 fokban....még idegenek is adnék vízet. Én sem értek vele mindenben egyet, de azért nem vagyok olyan h ne kínáljam meg. Ebéddel azért nem várom..
2012. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!