Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéknél jó ha a háttámla...

Etetőszéknél jó ha a háttámla dönthető?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy amikor kezded a hozzátáplálást, tud-e stabilan ülni a gyerek. Mi 6 hósan kezdtük, akkor még nem ült, így mi addig a hordozót használtuk, igaz az etetőszéket is később vettük meg. Ugyan dönthető a háttámlája, de nem használtuk ezt a funkciót.

Viszont ami szerintem fontos: hogy levehető legyen a tálcája, két szempontból is: könnyen tisztítható, könnyebben odatolod az asztalhoz amikor már nem a tálcáról eszik.

2012. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fölétlenül! leginkább kezdetben, amikor még csak megtámasztva ül a baba.
2012. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, ha az egész ülő részt tudod dönteni, így már 3-4 hónapos kortól simán bele tudod rakni a babát. Tudod, olyan, mintha a hordozóban ülne.

Ha nem érted, hogy milyenre gondolok, akkor keress rá a Chicco Polly-ra. Nekünk ilyen van, de biztos van más márkájú, olcsóbb is.

2012. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Biztos nem aratok nagy sikert, de az etetőszék azért van, hogy egyen benne a gyerek. És leginkább már stabilan ülő gyereket érdemes beleültetni. Aki stabilan ül, annak már nem fontos, hogy dönthető a háttámla. Mert fekve amúgy sem lehet enni. Kaja után, meg ha aludni akar a gyerek, ott az ágya.

Nálunk az állítható magasság sokkal fontosabb volt.

2012. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az a jó, ha egyben dönthető az ülés. nekünk bloom fresco van az pl ilyen.
2012. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak, ez hülyeség, 6 hónaposan még nem minden baba ül stabilan és ahhoz azért nem kell fektetni. Valaki meg már 4-5 hósan kezdi a hozzátáplálást.

Ha nem akarod a hordozót összekenni, akkor etetőszékben etesd.

Mi is később vettük meg, addig a hordozóban ült, de így is dönthetőt vettünk, majd jó lesz a következőnek.

2012. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Én hordozóban etettem őket. Leterítettem előtte egy pelussal. Mikor már ültek, akkor kaptak etetőszéket. Mint írtam, a magassága állítható.

Ez is egy megoldás.Nem hülyeség.

Nekünk így volt jó, így akartuk csinálni.

2012. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: annak, aki azt írta, csak akkor üljön etetőszékbe a gyerek, amikor már stabilan ül - ez ilyenformán hülyeség! és szerintem rossz tanács! mert én is elkövettem a hibát, h nem dönthető etetőt vettem, és az autósülést kellett hurcolásznom föl-le, meg ne tudd meg, milyen lett a huzata, ki se jön belőle a sok gyümölcsfolt... mert nem tudtam mit mást használni.


a gyerek ált. 6 hótól eszik kanalast, és 8 hótól ül. mondom, általában, nem érdekelnek a kivételek. 2 hónap napi 2-3 kanalas étkezésre igencsak jól jön egy dönthető etetőszék.

2012. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi ezért használtuk a hordozót amig nem ült stabilan a gyerek
2012. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!