Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan teszitek minél biztonsá...

Hogyan teszitek minél biztonságosabbá a kicsi környezetét?

Figyelt kérdés
7,5 hós kislányom féloldalasan, támaszkodva felül, s pár napja mindenbe felkapaszkodik, néha sikerül is felállnia. Előfordult már, hogy szépen el is dőlt, s beütötte a buksiját a parkettába. Mindig figyelek rá, mögötte vagyok, védem a kezemmel, mégis előfordult már, hogy a szemem láttára dőlt el úgy, hogy hatalmasat koppant a buksija a parkettán. Kétszer is volt így. Nem sírt nagyon, és nem vettem észre "rossz" jeleket, de nagyon aggódom, és szidom magam. Arról nem beszélve, hogy mindent elbarikádozok, mégis mindig egy újabb veszélyforrást fedezek fel, hihetetlen.
2009. júl. 22. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, persze vannak szőnyegeink, vastagok, puhák, de természetesen a balesetek mindig azokon a réseken történnek, ahová nem ér a szőnyeg... És a járóka alja is veszélyes, mert az is kemény, s a játszószőnyeg is elcsúszik benne.
2009. júl. 22. 16:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom8,5hós,már mászik és kapaszkodva feláll ő is. Sajnos lehetetlen az egész lakást veszélytelenné átalakítani .Én babykompot akarok venni ,mert abba biztosan nem esik el,van mi megtartsa támassza.

Sajnos a nap nagyrészében egyedül vagyok itthon vele és amikor ebédet fözök vagy a konyhában van dolgom kénytelen vagyok a kiságyba betenni,hogy netegyen kárt magában még véletlenül se.Szerintem próbáld meg te is ezt a babykompos dolgot...én ezt fogom tenni

De ha esetleg lesz jobb ötleted irj akár privibe is:)

2009. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én babám 8,5 hónapos, már elég stabilan áll. Amikor még csak tanulgatta, hatalmasakat esett ő is, mint a te kislányod, tényleg nem lehet mindig ott lenni, de ebben az időszakban muszáj, én legalább is azt csináltam, hogy ahová mászott mentem utána, ott voltam mögötte, és tompítottam az esést. Hagytam, hogy essen egy picit, mivel így nagyon szépen megtanulta, hogy hogyan is kell esni - mára már ott tartunk, hogy a fenekére pottyan le. Ha pedig mégis esik, a fejecskéjét feltartja, nagyon ügyes.

Ja, és féltem tőle persze, hogy már mindig ez lesz, örökké a sarkában kell lennem, de nem, kb 2 hét volt. Olyan ügyesek és nagyon gyorsan tanulnak. :)

(én bébikompot nem szerettem volna, nem hallottam jókat róla..)

2009. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. júl. 25. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!