Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babával voltatok...

15 hónapos babával voltatok már a tengerparton? Előtte azért próbáljuk meg belföldön is, hogy hogy bírja az idegen környezetet?

Figyelt kérdés
Aki tud az írja légyszi le a tapasztalatait,mert mennék is meg nem is.Egy kicsit félek az úttól,mi van ha beteg lesz? stb.Köszi.
2009. júl. 1. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még sosem voltatok sehol máshol aludni, jó lenne szerintem kipróbálni, nem mindjárt a tengeren kezdeni...
2009. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki merész az tengerész! :)) Van aki beválalos de én nem azok közé tartozok.15 hónapos már elég értelmes szerintem nem lenne gond.De a természetétöl is függ.
2009. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elvezni is fogja, bar ez babafuggo. Mi mar 2 honaposan utaztunk a nagyszulokhoz Olaszorszagba, es nagyon jol erzet magat a gyerkoc. Keszits ossze egy gyogyszeres ladikat, ha esetleg beteg lenne, de olyan helyre menjetek, ahol biztos van orvos keznel. Nem lesz gond.
2009. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ennyi idős gyerkőccel biztosan nem lesz semmi gond. Neki Anya meg Apa kell, a többi úgysem izgatja annyira, sőt, egy csomó új dolgot fog látni, még jobban is fog aludni. Úgyhogy hajrá! :-)
2009. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi most jöttünk meg a tengerpartról, nagyon élvezte.Nem borult a napirendje olyan kirívóan, nem volt beteg,szóval nagyon jól sikerült.Anya apa, otthoni takaró,párna meg pár játéka,vagy amihez nagyon ragaszkodik és nem lesz semmi baj.13 hónapos az enyém.
2009. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, persze a házipatika az fontos még mi is vittünk minden gyakoribb betegségre gyógyszert a doktornénik állította össze.
2009. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még mindig utolsó.A mi babánk még soha nem aludt idegen helyen a 13 hónap alatt ez volt a debütálása és ezzel sem volt semmi olyan szépen elaludt egyedül mit otthon.Igaz az utazóágy nem olyan kényelmes neki mint a rácsos de abban is elaludt.Nyugi nem lesz semmi baj.
2009. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!