Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta csőrös poharat...

Melyik fajta csőrös poharat használjátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi Aventet, mert tényleg nem csöpög, ha benne van a szelep. Egyelőre még szeleppel iszik.
2009. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ez jó fajta? [link]
2009. júl. 22. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is van Avent, Nuk-ot kaptunk. Mam-ot szerettem volna először mert van olyan fajta ami segíti az átszokást. Először hasonlóan iszik belőle mintha szopizna. Most láttam a DM-ban 1100ft-ért. Amit te kérdeztél az is jó.
2009. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És, ha ledobja a földre, nem ugrik le a teteje?
2009. júl. 26. 15:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap előtt vettem Dm-est a lányomnak.Tök jó.Tényleg nem csöpög,akárhogy játszott vele,állítható a folyása(lassú-gyors) és van az itatórészén kupak és sztem nem drága(1100).Teljesen meg vagyok elégedve vele.
2009. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Mi először Nubyt vettünk. Hát tényleg nem csöpögött, folyott ki belőle a folyadék, ha ledobta a földre. De 3 alkalom után a szilikon és a műanyag között folyott ki minden...

Utána vettünk az agyondícsért Aventből. Nos, ha felborult, vagy leesett, folyott ki belőle...


Beleuntam és vettem kis Jana vizet, és annak a sportkupakjából nagyon ügyesen iszik, a végén pedig becsukom. (nem nagyon iszákos a fiam, de a sportkupakos üvegekből szinte vedel)


Bár, attól függ mennyi idős a babád...

2009. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk avent volt, ilyen mint a linken, és sosem folyt ki semmi!Néhány nap alatt megtanulta szívni, és nagyon szerettük.Mi puha csőrűt vettünk, de van kemény fajtában is!

[link]

2009. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Szia, nekünk van, ilyen amit belinkeltél, lehet hogy azért mert a másik Avent, és annak már az itató része, de ezt nem szereti, nem iszik belőle, csak próbál, de nem sikerül neki
2009. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vok.Először én is kivettem a szelepet, aztán mikor rájött hogy szívni kell szépen ment.Erősebben kell szívni mint a cicit, vagy a cumisüveget, ezért nem megy neki!Vedd ki a szelepet, és egy kicsi odafigyeléssel nem fogja szétlocsolni a vizet.
2009. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk egyet,aminek nincs neve,csak az van ráírva,hogy Tuppenvare-de ez nem a neve.hasonló,mint amit belinkeltél,csak ennek nem csavarni kell az itatórészét,hanem ráhúzni.mert az egész szilikonos.csak akkor jön belőle ha szívja,és abszolút cseppmentes.

amellett vettem neki DM babylove-t és azon bizony néha csepeg(ha teli rakom a poharat) és annak vastagabb a szívórésze.

2009. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!