Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a babátoknak játszó...

Van a babátoknak játszó szőnyege? Mióta használjátok? Hasznos? Milyen fajta? 7 hetes babámnak vennék, csak tanácstalan vagyok, h érdemes e.

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!Szerintem ne szőnyeget,hanem játékivet vegyél.

Nekünk volt mind a kettö /a szönyeget örököltük,a másikat kaptuk/,de a szőnyeg nem vált be.A játékivet imádta.Már nézegetni is.

2009. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vettem a kisfiamnak,de megbántam.

A sima állatos szőnyegén sokkal jobban szeretett lenni.

2009. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van játékhíddal együtt kaptuk, Mamas Papas márkájú pl.a Brendonban lehet venni. Nagyon szeretjük, azon tanult meg forogni a babám mert bele tudott kapaszkodni a kiálló részekbe. Boci, pipi, bárány meg malac figurás és az egyiknek a farkába lehet kapaszkodni a másiknak a fülébe stb... 2 hónapos kora óta használjuk a mai napig pedig már 6 hós elmúlt.
2009. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt babatornáztató,játékív,játszószőnyeg,ki hogy nevezi.Szerette a lányom és 15-30 percet simán elvolt rajta egyedül.

Nekünk ilyen volt:

[link]

De van másfajta is pl. : [link]

Használtan érdemes venni,mert nem igazán tudják leharcolni.

Mi kb.ilyen idős kortól használtuk,mint amennyi a te pindúrod,addig,míg nem tudott forogni/kúszni.Kb.2-3 hónap

2009. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van, játékívvel együtt, de egészen addig, amíg kislányom nem tudott forogni és valamennyire kúszni (5 hónapos koráig), nem maradt meg rajta 2 percnél tovább. Most 7 hónapos, és akár egy órát is elszórakozik a játékokkal.
2009. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van játékívvel, és nagyon élénk szines. 3 hónapos korában kapta, és azóta imádja pedig már 10 hós. Most már bújkál az iv alatt és feldöntögeti, de még mindig imád játszani vele. Más gyerek jön hozzánk ő is nagyon jól elvan rajta. Szerintem az élénk szine miatt.
2009. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is úgy kaptuk a játszószőnyeget. Amíg kicsi volt, nem nagyon érdekelte. Holnap lesz 6 hónapos, most kezdi lefoglalni a sok figura, és játék ami rajta van, mivel amíg nem tud forogni, csak fekszik rajta, nem tud játszani a rajta lévő figurákkal. Az enyém most nagyon el van rajta.
2009. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!