Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mivel törlitek meg a...

Ti mivel törlitek meg a babátokat fürcsi után?

Figyelt kérdés
nekem nem lesz pénzem drága tetra,kapucnis kifogókra...ha kisebb méretű törölközőket veszek,az is jó?vagy ti mit használtok?
2012. aug. 16. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan nagy törölközöt mint amivel én törölközöm.
2012. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én baba korában vettem egy kapucnis poncsót, kb 1000ft volt egy bababoltban. szerintem erre érdemes beruházni, vagy akár ajándékként ezt kérni valamelyik rokontól, ismerőstől, mert ez azért nagyon jó a piciknek, mert kapucnis. És vizes fejjel ők hamar megfáznak, még fűtött lakásban is akár. Ezt tudod használni sokáig, utána pedig már mikor kicsit nagyobb lesz, akkor jó egy sima mezei törölköző is.
2012. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2.vagyok: nem poncsót, hanem kifogót vettem, bocsánat.
2012. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja nézni miben törlöd meg a babádat, nyugodtan használhatsz sima törölköződ, sőt, hogy legyen kapucni visszahajthatod az egyik sarkát, és oda varrod, vagy ha nem akkor is tényleg figyelj oda, hogy a fejét rögtön takard be.
2012. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt sima textilpelenkával töröltem meg.
2012. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kapucnis törölközője van,ha kinövi akkor a rendes felnőtt méretű törölközővel fogom megtörölni.

Bármilyen törölközőt használhatsz,csak puha és jó nedvszívó legyen.

2012. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 16. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Tetra fürdőlepedővel. Vagy ha az mosásban van, simával. Amilyet mi is használunk. Egy a lényeg, puha legyen! ;-)
2012. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sima, nagy törülköző is jó. kicsibe nehezebb bebugyolálni.
2012. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én vettem tetrát is meg olyan frotíros kifogót is. 2 hónapig sem tudtuk használni, mert olyan nagy babám született, hogy nem tudtam belebugyolálni. Ezért már egy nagyméretü törölközővel törlöm, ebbe még belefér.
2012. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!