Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik nem cumiztattáto...

Anyukák, akik nem cumiztattátok a babátokat, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk cumit adni neki és érdekelnének a tapasztalatok hogy esetleg mi mással tudtátok megnyugtatni?Cumisüveget sem adtatok?

2012. aug. 12. 20:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
hát az enyém rátalált az ujjára :)
2012. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
En kislanyom 6 hos abszolut nem cumizik nem cumisuvegezik sem.Igy alault.Egyszer probaltam neki adni,nem tetszett neki.oklendezett tole.Ujjat sem szopja.Felveszem ha nyugtalan,de szerencsem van mert nagyon vidam nyugodt baba.
2012. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Kiki01 ***** válasza:
Az enyém azért nem cumizik mert kiköpte mindig is, nem az én döntésem volt:) Egy ideig ő is szopizta az ujját, de most már azt sem igényli. Ha nyűgös akkor inkább elszórakoztatom valamivel, meg a kezébe adom a játékait, hátha lát bennük fantáziát. Ha meg ezeket már kimerítette akkor meg szopival. Cumisüveget az elején kénytelen voltam adni, mert csak az 5. napra lett tejem, addig megpusztult volna szegény az éhségtől. Utána kellett is neki segítség a cicizéshez, de azért megint megtanulta szépen.
2012. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi tapasztalatokat! és miből itassam, ha nem akarok cumisüveget sem adni?
2012. aug. 12. 20:54
 5/32 anonim ***** válasza:
Kicsi poharbol ,vastag falu.Vagy kiskanal,vagy az itatospohar.Első.Ha meg nagyon kicsi akkor kiskanal
2012. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Marmint első valaszolo voltam:)
2012. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Én sem adtam sem cumit, sem cumisüveget a fiamnak, vagyis egyszer megpróbáltam mindkettőt, és csak idegesebb lett tőle, így inkább hanyagoltam. 7 hónapos korától szopizza az ujját, ezzel altatja el magát, ha álmos.

Fél éves koráig igény szerint szopizott, nem kapott vizet sem, akkor pedig pohárból kezdtem el itatni. Nem volt gond, hamar rájött a technikára, most 17 hónapos, már teljesen önállóan iszik egy ideje.

2012. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Egy ideig az én babám is az ujját szopta, de csak elalvásnál. Most már 7 hónapos, és az ujját sem szopja. De nem is alszik el csak cicin.

Inni pedig pohárból itatom. Aventes pohárból, az elején, mert azt össze lehet annyira nyomni, hogy a kicsi babaszáj mellett nem csurogjon ki az innivaló. Most már rendes műanyag pohárból és bögréből is tud inni.

2012. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
hát ezeket örömmel hallom én is így szeretném!:) itatós poharat mikortól tudok majd neki adni? ha anyatejezik (eleget és elég gyakran eszik), akkor tényleg nem kell semmi más neki fél éves koráig?
2012. aug. 12. 21:17
 10/32 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés!Mért nem akarsz neki cumit meg cumisüveget adni?
2012. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!