Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocrem, Bepanthen, vagy...

Sudocrem, Bepanthen, vagy gyógyszertári krém? Esetleg felváltva? Nektek mi vált be? Árakat tudtok írni? Üdv: 34 hkm

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekünk a gyógyszertári vagy neugranormon.A sudocremtől kipattogott.

A szomszédnak a sudocrem, ők a gyógyszertárit nem bírták.

2012. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Popótól függ
2012. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk mindet bírja.Bár kórház óta itthon a gyógyszertárit használom,útközben meg a sima babydreames popsi kenőcsöt
2012. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bepanthent használtunk sokáig, aztán a fogzáskor nagyon durván kipirosodott a popsija a fiamnak. A dokinak van egy saját keverésű perubalzsamos krémje. Na az valami csoda. ...és harmadáron van, mint a bepanthen.
2012. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nekunk a Bepanthen jott be.

A Sudocrem-et nem szeretem, mivel angliaban elek igy itt nincs gyogyszertari, de szerintem nem is hasznalnam ha lenne is.

2012. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A sudocrem ha nagyon piros akkor jó volt de amúgy mindennapi többszöri használatra drága és amúgy is úgy tudom kislányoknak nem is lehet állandóan használni mert összenő a hüvelynyílás.

Neogranormont szoktam még használni (illata és hatása miatt is), felváltva a gyógyszertári popsikenőccsel ami a legolcsóbb.

2012. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyéni!ű

Nekünk a Sudo, de van,akinek nem!

A gyógyszertári a legolcsóbb!

2012. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi sudocream-et használunk, nekünk az vált be. [link] Én akkor vettem többet, amikor épp akciós volt :)
2012. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári az első hetekben, aztán frezyderm babakrém és folyékony hintőpor. Én nem láttam értelmét minden pelenkázáskor sűrű krémekkel kenegetni. Árat is kérdeztél: egy tubus nekünk kb 2-3 hónapra elég, úgy tudom, hogy most 2500 ft-ba kerülnek.

Sudokrémről és társairól nem szeretnék negatívot írni, úgyhogy megtartom a véleményemet...

2012. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindhármat használttam aztán a Penatent 6 hónapig, aztán ősszenőtt a mókusa a lányomnak a sok xartól, most már nem használok semmit, néha pici hintőport, 11 hónapos.
2012. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!