Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocrem, Bepanthen, vagy...

Sudocrem, Bepanthen, vagy gyógyszertári krém? Esetleg felváltva? Nektek mi vált be? Árakat tudtok írni? Üdv: 34 hkm

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 08:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nem piros a popsija akkor a Naturlandos Popsivédő krémet használjuk,ha a fogzás miatt kipattogzik a feneke akkor Sudocrem.


Off:a Brendonban ilyen olcsó a Sudo?Mert én a DM-be vettem a 60g-os kiszerelést és 1200Ft volt.Bár nálunk nincs is Brendon,csak Egerben ami 60km-re van tőlünk :(

2012. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyereknél a Nivea popsikrém jött be, 2 hónapig elég olyan 800ft körül van!


Boldog babavárást

2012. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kókuszolajat használtam eleinte, most meg már semmit. Soha nem volt piros a popsija. Igaz, gyakran cserélek pelust és mindig szépen alaposan áttörlöm mindenhol.
2012. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi mindent ki próbáltunk és a DM - ben kapható babylove krém vállt be 150 ml 700- Ft körül van.
2012. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!