Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg tisztítása Domestossal?

Cumisüveg tisztítása Domestossal?

Figyelt kérdés

Eléggé megfakult már belül a cumisüveg, a kakakó szépen befogta:(:( Nem nagy költség, de érdeklődtem a bababoltban, és a csaj állította,hogy nyugodtan öntsek bele egy kis domestost,majd alaposan mossam, öblítsem el, és olyan lesz,mint az új.


Mit gondoltok??

ja, 21 hónapos kiscsajszimé, és már cska a reggeli esti kakaót/tejet issza belőle


2012. aug. 17. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem domestosoznám!
2012. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Nyugodtan. Kiöblíted sokszor, mi baja lesz? A többi fertőtlenítőszer is valamivel megöli a kórokozókat... CSak mert nem Domestos vagy hipó a neve, mindjárt barátságosabb? Próbáld ki.. (nem a kérdés része, de ugye lassan a rendes pohárral kapcsolatosan teszed fel ezt a kérdést? :-) Már jó nagy a kislányod.. :-) )
2012. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A többi folyadék pohárból megy:):):)

Csak hát este összebújva issza meg a tejet, reggel meg egy kis mesenézés közben:):)

2012. aug. 17. 13:40
 4/17 anonim ***** válasza:
domestossal semmiképp . próbáld meg ecettel:)
2012. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ecet vagy citromlé. Esetleg szódabikarbóna a vízbe, forralás közben. De Domestossal nem próbálkoznék.
2012. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Én domestosszal mosom ki, mikor már nagyon xarul néz ki belül.

21 hónaposaim vannak és még eddig nem lett semmi bajuk. Tisztítás utána tedd a folyó víz alá és addig tartsd ott, amíg már csak tiszta víz nem jön ki belőle.


Amúgy meg mosogatószerrel üvegkefével szoktam.


Mindkettőt jól kiöblíted és rendben lesz.

2012. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért nem egyből királyvízzel?
2012. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Az újjszülöttosztályon a cumisüvegeket domestosos-ultrás vízzel mosták.
2012. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát, én sem mosnám domestos-szal. A műanyag cumisüveg ha már elszíneződött, akkor a pórusokba is beépült az anyag, így a domestos-t is nehezebb lenne kiöblíteni. Az újszülött osztályokon pedig üvegből készültet használnak, azt lehet domestos-ozni :) Próbáld egy jó erős kefével alaposan kisikálni, hátha az is kihozza.
2012. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan már lettem itt emiatt megkövezve, de én a tejes, kakaós cumisüveget mindig is hideg zsíroldóval tisztítottam.

Egészen tegnapig, 4 éves koráig ivott olyan üvegből, amit előtte zsíroldóztam, semmi baja nem lett.Alaposan kiöblítettem és kész.

2012. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!