Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le anyósomat...

Hogyan szoktassam le anyósomat, hogy ne domestossal mosson kezet? Ugyanis kisbabánkat nagyon féltem, és én is undorodom ettől a szagtól. Nem igazán érti meg, hogy nem kézmosásra való!

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Örülj neki, hogy kezet mos, ráadásul fertőtlenítővel.Nem lesz semmi baja tőle, gondolom leöblíti. Nálunk nem mos kezet soha, ha hozzányúl, én ettől leszek idegbajos.

/Z/

2010. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fúj.

Vegyél neki valami kézfertőtlenítőt, ha annyira ragaszkodik a steril kezekhez. Vajon miért nem elég a szappan neki? Hol jár a kezével, hogy domestos kell neki? Én a vécét fertőtlenítem azzal...

2010. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Máshol meg az a baj hogy az anyós kutyás,sz@ros,kitudjamiyen kézzel nyul a gyerkhez.Amég nem nyomkodja a kezét a szájába addig nincs gond,ha neki igy jo....jut eszembe,lehet venni orvosi kézfertotlenitőket,mi lenne ha vennél neki egy olyat,kompromisszumnak nem rossz.
2010. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Amióta a gyermekünk megvan, nem használunk se domestost, se semmilyen fertőtlenítőt. Egy gyereknek nem kell hozzászoknia ahhoz, hogy a világ nem teljesen steril?

Most két és fél éves és "agyon sem lehetne csapni" :)

2010. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

"Máshol meg az a baj hogy az anyós kutyás,sz@ros,kitudjamiyen kézzel nyul a gyerkhez."


Miért kell csak szélsőségekben gondolkodni?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Engem nagyon zavarna, és egyszerűen szóvá tenném. A gyerek a legfontosabb, nem az anyósom lelkivilága.

2010. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el neki, hogy a domestos nem kézmosásra való, ugyanis úgy hat, hogy feloldja a szerves vegyuleteket, ezért lesz tőle sikamlós a keze.Ha leöblíti is, marad a kezén belőle és még a bőrét is nagymértékben roncsolja!

Vegyél neki fertőtlenitős kézmosót (gyógyszertár) és mosson azzal kezet, ha annyira fertőtleniteni akarja, hogy a sima szappan nem felel meg neki.

2010. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Két dolog miatt kell szélsőségekben gondolkodni:

1.Szélsőséges vagyok

2.TÖBB kérdés volt már anyós-kézmosás problémával,és a fent emlitett dolgok is szerepeltek közöttük!!

2010. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Az enyém dohányzik és soha nem mos kezet, úgy hogy te nyerő helyzetben vagy!
2010. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is kézfertőtlenítős szappant vennék neki, szerintem az egy tökéletes köztes megoldás lenne nektek. Nekem van itthon és semleges az illata, BRADONETT a neve.
2010. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérd meg, válasszon ezek közül: [link]
2010. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!