Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nyugodt vagy vashiányos...

Nagyon nyugodt vagy vashiányos a babám?

Figyelt kérdés
El akarom vinni mostmár vérvételre mindenképp de itt érdeklődési szinten tettem fel a kérdést. A gondom, hogy az 5 hónapos babám rengeteget alszik. nem látszik sáppadtnak és szépen is fejlődik , már megduplázta a születési sulyát. Éjszakát végig alussza igaz kétszer kel cicizni de eszik és rögtön alszik tovább. Reggel ébred picit fent van és a délelőttöt is átt alussza. Délben megint és csak délután van aktivabb kedvében de van, hogy akkor is alszik egy órácskát. Alig tudok vele foglalkozni mert ugye mindig alszik szinte. Amikor fent van a kedve nagyon jó sokat nevet , visongat érdeklődik minden iránt de szerintem hamar elfárad. Nagyon kevsszer sírt még, nagyon nyugodtnak is gondolom. Kiványcsi vagyok a véleményekre! Előre is köszi!

2012. aug. 18. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul tudom, de ha vashiányos az talán látszik a talpán, mert akkor nagyon fehér! Ezt azért mondom, mert a kislányomnak, sötétes a talpa :) és azt mondták azért, mert nem vashiányos, mert akkor fehér lenne!

Sajnálom, ha nem tudtam segíteni

2012. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt 3 hónaposan vérvételen? Nekünk kellett menni, azt hittem ezt minden babánál megcsinálják.

Az én babám vashiányos, viszont inkább hiperaktívnak mondanám, napközben szinte alig alszik. Nem vagyok benne biztos, hogy a nyugodtság feltétlenül összefüggésben van a vashiánnyal, szerintem ez egyszerűen csak alkat kérdése.

2012. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Második! Vashiányos vagy nyugodt? Így kérdeztem. Azóta utána néztem. Sápadtnak, karikás szemünek kellene lenni. De nem az hálistennek. De azért megyünk vérvételre. nálunk nem volt 3 hónaposan.,Pedig nem ártana minden babának szerintem.

2012. aug. 19. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!