Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez Így van? A környezetemben...

Ez Így van? A környezetemben és a családon belül is az összes kisbaba, nagyon kis nyugodt leülős szépen eljátszó volt, nem ütögettet másokat és nem harapdált, nem hisztizett.

Figyelt kérdés

A környezetemben és a családon belül is az összes kisbaba, nagyon kis nyugodt leülős szépen eljátszó volt, nem ütögettet másokat és nem harapdált, nem hisztizett.

Az édes kisfiam 1 éves mindenben másabb, nagyon agresszív, de nagyon okos!Sok mindent tud de ezt most nem taglalom.

A kérdés lényege hogy, másnál is előfordult ez, hogy tök más a babja viselkedése?


2012. febr. 15. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne aggódj! Én úgy vagyok vele, egy gyerek akkor jó, ha rossz! Lányom iszonyatosan akaratos, hisztis,de már 10ig számol magyarul és angolul is, illetve sok verset szaval már, 2 éves kora óta szobatiszta. Szóval ne aggódj, jobb ha rosszalkodik, mintha egy helyben ül órákon keresztül! A hiszti meg a verekedős korszak majd még ezután jön! Persze ha te is úgy látod, hogy soha (tényleg soha) semmivel nem lehet lekötni két másodpercnél tovább akkor elviheted pszichológushoz, de szerintem ne aggódj!
2012. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
4-kor már feltetted ezt a kérdést. Ott nem kaptál érdemleges válaszokat?
2012. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés lényegek?


Kisfiam régebben nyugodt, leülős, szépen eljátszó volt, itthon még most is az, de ha gyereket lát legszívesebben fellöki.

2012. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kíváncsicska ***** válasza:

Az én lányom és a húgom lánya között 5 hét van.Az én picim nyugodt nagyon jól elvan napközben magában csak akkor sír ha ténylegh baj van (éhes pelus tele),és 5 hetes kora óta éjféltől reggel 6ig alszik(Most 11 hetes).A húgom kislánya pont az ellentéte.Egész nap nyűgös alig alszik éjszaka.ha fent is van sokat sír.Azt mondta nekem erre a szülésznőm hogy ezt az is okozhatja hogy az én terhességem teljesen nyugodt volt,míg az övé anyósa miatt végig full ideg és most is az.Nekem magától indilt meg a szülés neki indították.Azt mondják ez is befolyáolhatja a baba viselkedését.

Bocsi hogy ilyen hosszú voltam.

2012. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!