Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány db overált (kezes -lábast...

Hány db overált (kezes -lábast) vesztek télire 1 év körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

2 overált, 2 télikabit. 3 gyerekem van és tapasztalatom hogy kell a váltás, és nem tudok naponta mosni (azaz dehogynem pont ez az hogy overál meg kabátok nélkül is naponta mosok szinte).

Az egyik télikabi már megvan azt újan vettem, minden mást használtan. 500 ért vettem egy játszósabb kabit és overált is így fogok venni egy játszósat egy szebbet de csak használtat.

2012. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 volt neki. Akkor még csak babakocsis volt. De most is egy kabátja van neki 3,5 évesen. Gyorsan megszárad a lakásba ha vizes lesz a hótól.
2012. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok :)) Lehet csak az én gyerekeim olyanok hogy belefetrengenek ebbe abba meg elesnek 1 éves körüli korukban. És akkor sajnos muszáj mosni, nem elég ha csak megszárítom..:(
2012. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy vékonyabb meg egy vastagabb overál, meg egy tök vastag kantáros nadrág(bélelt-polár) hozzá való kabáttal. Ha van időd, nézz körül a teszveszen, ott sokféle van fent, lehet nagyon szépeket és teljesen újakat is találni sokkal olcsóbban. Az egyiket boltban vettem, a többit úgy vadásztam. Nem bántam meg, felesleges lett volna mindegyiket boltban vennem, na meg anyagilag nem is bírtam volna. :-)
2012. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az összeset a teszveszen vettem tavaly a lányomnak, akkor másfél éves volt. Volt neki játszós két részes 2 pár, és overál is 2 db, így összesen 4 együttes, plusz külön télikabátok. Igaz, mi készültünk külföldre a hegyekbe síelni (persze a kislányom csak szánkózott volna), végül nem tudtunk menni, ezért felesleges volt ennyit vennem, elég lett volna 2 váltás+ 1 kabát.

Nem bánom, mert van ami még idén is jó lesz (a kétrészesek), a többit el tudom adni nagyjából ugyanúgy ahogy vettem.

Én inkább mindig többet veszek, mit hogy kevés legyen a ruha. Eddig alig-alig fizettem rá, vigyázunk mindenre, ezért tovább is tudom adni.

2012. aug. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!