Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor fürdettétek már...

Ti mikor fürdettétek már boltban kapható illatos fürdetővel a babátokat? Melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés
Én a Gabi fürdetővel szemezek, de még csak 5 hónapos a lányom.Szerintetek kipróbáljam?Jelenleg Naturlandos fürdetőkrémmel fürdetem.Ez maradna is a testére viszont a fürdővizébe nyomnék egy keveset a Gabiból.
2012. aug. 19. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már Gabival fürdettem, de kipróbáltam már no name márkát is. Ezek a baba fürdetők mind bőrbarátok. Lányom most 1,5 éves, de sosem volt érzékeny bőrű.
2012. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a gyógyszertári kikevert krém ,és én megkérdeztem a védőnőmet ő meg azt mondta,hogy próbáljam ki egy két napig ha nem allergizál,akkor nyugodtan.Akkor volt 3 hónapos.A gabiba lehet kapni 0 hóstól,amikor meg elfogyott vettem neki a levendulásat.Van benne valami,hogy a levendula nyugtat.
2012. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én Neogranormon folyékony szappannal fürdetem a fiam 6 hós kora óta.Nem lett belőle még semmi baj (9 hós).

A gyógyszertárit ki nem állhattam...

2012. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
1. gyerkőccel kb 1 évesen, másodikka pedig 10 hónaposan hagytuk el a babfürdetőt. Nem igazán váltak be a babakozmetikumok, végül a bio-bio baby termékeknél kötöttünk ki, azt használjuk szappannak és van samponjuk is. Kb másfélszerese a "sima" kozmetikumoknak, mivel bizonyos vegyszerek (pl habzószer nincs benne), de ugyanennyivel tovább is tart, mert sokkal sűrűbb.
2012. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Előző vok, a Gabi csípte a szemét az első fickónak, hónapokig sírva mostunk hajat miatta :(
2012. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én egy éves koráig a gyógyszertárival fürdettem, attól biztos, hogy nem lesz baja a bőrének! (Nálunk sajnos sok az ekcémás a családban, ezért is nem mertem egy ideig kísérletezni). Ami nagyon-nagyon jó (szerintem) az a Nivea kék babafürdetője (picit drága, de nagyon sokáig elég (3 hónapig)) ill. a Liberoé. Én megmondom őszintén a Gabiban nem bízok. Amit viszont egyáltalán nem ajánlok az a Johnson and johnson.
2012. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hu mi Jonson's-t használunk kéket. Nálatok miért nem vált be? Mi most tértünk át rá, de én kísérletező vagyok ilyen szempontból.
2012. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 gabszem ***** válasza:
kb. 3 hónapos korától már Nivea babafürdetővel fürdettük, mert a korábbi újszülötteknek való sampontól nagyon kiszáradt a bőre. Jobb lett a helyzet, most pár napja a DM-es Babylove fürdetőt teszteljük.
2012. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak . Nekem az anyósom mondta, hogy ne használjuk (csecsemőápoló és -gondozó) így elég sok anyukával beszélget a babaápolásról a munkájából adódóan. Sok anyuka panaszkodott neki, hogy egy idő után rücskös kiütések lesznek tőle a babájuk bőrén. :S És amiért még nem használtam a lányomnál: egyszer vettem én is a virágillatú babaolajat (még nem született meg a lányom akkor),2 szer használtam és a csuklómra nekem is kijöttek ilyen rücskök (kicsit olyan mint a libabőr), és nagyon viszket. A mai napig nem múlt még el sajnos a kezemről. De ez már évekkel ezelőtt volt, lehet, h már nincs benne az az anyag, ami rajtam kiütött.
2012. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

kb 6 hónaposan váltottam szappanra :-) mindegyiknél

no nem boltira hanem kézműves kecsketejes kamillás vagy körömvirágos, levendulás stb...

semmi tartósító szer semmi színezék semmi káros :-)


sokat segített pl a nagy lányom ekcémáján

2012. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!