Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig fürdettétek...

Mennyi idős koráig fürdettétek a gyerkőcöt nekik való fürdetővel? Szintén mennyi idős koráig fertőtlenítettétek a kádat mosás után ( nálunk a kádba megy a mosóvíz)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most 21 hónapos és még mindig leginkább a gyógyszertári fürdetővel mosakszik.

(Nálunk nem megy a kádba a mosógépből a víz, így erre nem tudok válaszolni.)

2010. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még 10 évesen sem gáz, ha babafürdetővel fürdik a gyerek. inkább, mint valami eper vagy kitudja milyen illatú disney-s vacakkal.

a kádmosás pedig alap. pláne akkor, ha a mosógép vize belefolyik.

teljesen mindegy, hogy a gyerek 2 éves, vagy 22.

2010. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. Mi babafürdetővel fürdünk, ilyenekre gondoltam.

Magunknak nem szoktam minden mosás után fertőtleníteni a kádat.

2010. szept. 13. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárival 1 éves koráig, olcsó dokàig tart, nem volt vele gondom! Utànna' neogranormon vagy gabi.

Nem fertőtlenítettem soha a kádat fürdések előtt! A kiskád a nagykádban, ésxa kiskádban fürdik, vagy heti 1-2 szer velem vagy a párommal a nagykádban, de mosás után kiöblítem a tusolóval a kádat és kész, semmi baja!

Ez olyan hogy leöblítem a kádat amiben öblítős víz volt, vagy leöblítem a kádat amit előtte tisztítószereztem!

Heti 1x subickolom a fürdőt.

2010. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárival nem sokáig, nem mintha baj lenne vele, csak szívesen kipróbáltam a többit is. Babáknak való fürdetővel nagyjából két éves koráig, onnantól sima Baba szappannal, amit én is használok.

Én babakádban fürdettem nagyjából addig, amíg meg nem tanult stabilan ülni. Akkor viszont már nem tartottam szükségesnek mosás után kádat fertőtleníteni (nem is lett baja tőle, hogy ezt nem tettem meg). Két hetente szoktam kimosni a kádat, szerintem ennyi elég.

2010. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 hónapos, nivea baby-t és neogranormont használunk újszülött kora óta. Nem tervezem, hogy az enyémet, esetleg apáét használja egyenlőre.

Mosógép a falba ürít. Kádat hetente sikálom ki.

2010. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-8 hós koráig gabival, utána baba habfürdővel, azóta is ezt használjuk.
2010. szept. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárival kb. féléves koráig ,utána Baba vagy Gabi fürdetővel, most 2 éves a kisfiam és pár hónapja rendes tusfürdővel fürdetem. Nekünk is a kádba ment a mosógépből a víz ,ezért én minden mosás után Domestossal mostam ki. Most már falba megy a mosóvíz ,így ritkábban fertőtlenítem.
2010. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!