Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig fürdettétek...

Mennyi idős koráig fürdettétek a babátokat minden nap?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 27 hónapos, idáig mindennap megfürdettem, hiszen pisi és kaki után szerintem kell a fürdés.

Igaz mostanában rákaptunk a zuhanyzásra.

2012. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap megfürdünk,a gyerekek szintén.
2012. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2 éves múlt a kislányom, eddig talán 5 nap maradt ki. De végig úgy tervezem, hogy minden nap fürdetem/fürdetjük, ahogy én is minden nap fürdök.
2012. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Amíg el nem költözik otthonról minden nap fürödni fog, és remélem utána is.:-)

Te nem fürdessz naponta, kedves kérdező, vagy mire irányul a kérdésed?

2012. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
minden nap fürdetjük,ahogy mi is minden nap zuhanyzunk és ez remélem felnőtt korára is így marad.
2012. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap.Sőt,ahogy egyre "idősödik" kell is,hogy mindennap fürödjön,hiszen megizzad.De ha egy nap véletlen valami miatt kimarad nem lesz botrány,de szeretem ha rendesen fürödnek.

3 éves és 2 hónapos kislányok anyukája

2012. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem igazából a kérdést...kádban fürdést kérdezed? Mert nekem 6-4 és 2 évesek még kádban fürdenek mindannyian. Van hogy a 6 éves már zuhanyzik de ritka azért. Egyébként egész életükben naponta fognak fürdeni remélhetőleg:))
2012. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 4. es válaszoló: de igenis fürdök minden nap. A kérdést csak azért tettem fel, mert talán itt olvastam, hogy 1 éves kor után nem ajánlatos minden nap fürdetni, hogy miért már nem emlékszem. Én még kezdő anyuka vagyok, 11 hónapos babával, akit természetesen minden nap fürdetünk.

Köszi a válaszokat! :-)

2012. júl. 22. 19:30
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

én se értem a kérdést :S

mert azt még értem, hogy az ekcémás kisbabákat 2 naponta fürdetik, de te a későbbi részre kérdezel.

te nem fürdesz minden nap???

enyém 2,5 éves, reggel a kaki után lezuhanyoztatom, este pedig a kádban fürdik.

eddig 1x maradt ki a fürdés mert elutaztunk és nem volt meleg víz, melegíteni pedig nem tudtunk...

2012. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Számomra ez az egy éves kor után nem kell minden nap fürdetni, azért furcsa, mert pont ez a felfedezős, koszolós korszak. Kézzel-lábbal evés, próbálkozás a felállással, járással, vagy már éppen szalad a gyerkőc, ezerrel mászik mindenbe, pont, hogy olyan retkes lesz, ami miatt kell a fürdés.

A nagy kánikulában többször is kádba raktam pancsikolni. Ma reggel nyakig kakálta magát, úgyhogy zuhanyozással indítottunk, kinn volt homokozni, motorozni, kavicsot szedett, mindent csinált, amivel koszolni lehet. Szerintem ilyenkor egy cicamosdás, popsitörlős törölgetés nem elég. Számomra még az is taszító lenne, hogy a tiszta, illatos pizsamát csak úgy ráadjam. Persze, vannak alkalmak, amikor valami program miatt kimarad, nem tragédia, de a minden napos tisztálkodás a normális. Mi is tusolunk, fürdünk minden nap, a gyerkőc is fürdik.

2012. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!