Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett ilyen a fiam? 8...

Miért lett ilyen a fiam? 8 hónapos. Eddig nyugodt baba volt, de néhány napja ha nem úgy történik valami akkor hatalmas ordításba kezd.

Figyelt kérdés
Ha letesszük a habtapijára, vagy ha csak arrébb tesszük, neadjisten valami miatt kivesszük a játékot a kezéből, rögtön ordításba kezd. De annyira, hogy zeng a ház. Általában amilyen hirtelen jön olyan gyorsan el is megy a sírás. Akkor is ezt csinálja, ha én vagy a párom elmegyünk előtte. Amikor rájön hogy nem hozzá mentünk megint csak ordít. Én próbálok vele nagyon türelmes lenni. de néha nehéz amikor 5 percenként bömböl valamiért. Most mitévő legyek? Elkapatni sem akarom, de sírni hagyni sem szeretném. Van arany középút?
2009. júl. 23. 16:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Kimaradt a kérdésből: ha nem úgy történik valami ahogy szeretné
2009. júl. 23. 16:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor már kezdődik ez a korszak. :) Én sajnos nem tudom másképp megoldani, ha tudom, hogy hiszti, hogy hagyom sírni. Ha csitítgatom, annál rosszabb. Ha tudom, hogy nincs egyéb baja, akkor muszáj kicsit nevelni. Én nem szeretném, hogy később az utcán földre vesse magát, ha nem úgy van valami, ahogyan szeretné. :) 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony kisfiad kezd ráébredni, hogy van saját akarata. És feszegeti a határokat. Légy következetes, de azért ne katonáskodj.
2009. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!