Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcs hússal? Milyen...

Gyümölcs hússal? Milyen receptet ismertek ahol ezek kombinációja szerepel? Bármilyen hús, ill. gyümi!

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Almaszósz csirkemellel. :-) Most elsőre ez jutott eszembe!
2012. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit az én lányom nagyon szeret

- alma csirke

- alma-őszibarack-csirke-rizs

- pulyka-őszibarack

- brokkoli-sárgabarack


Igazából minden hús+gyümi jöhet neki, de ezek a kedvencek

2012. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket! Körtével valami??
2012. aug. 20. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,az én fiam ezeket nagyon szereti és a férjem is:


-barackos csirke(húslevessel,tejszínnel sűrítve)

-aszalt szilvás karaj

-kacsacomb meggyszósszal,krumplipürével(ez a kedvenc),a kacsát sütőzacskóban sütöm,alacsony hőfokon,ott elvan sokáig,aztán leveszem a fóliát és megpirítom.

nagyjából ezeket készítem gyümölcsösen de szerintem nagyon sok variációja van akár kútfőből is lehet alkotni!

2012. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,körte csirkével,almával is nagyon finom.picit megpárolod a gyümölcsszeletet,majd hozzáadod a husit,ez lehet melle- vagy esetleg combja,amit körbetekerhetsz szalonnaszelettel.én körtéből inkább édességet szoktam csinálni,viszont külföldön sokan lekvárral eszik a húst,általában csirkét,mint a camembert áfonyával,én viszont azt nem szeretem,férjem igen!
2012. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lekváros csirke.
2014. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!