Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás után ti adtok bármilyen...

Oltás után ti adtok bármilyen homeopátiás szert láz, nyűgösség, stb. megelőzésére?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy 1-2 golyó Silicea C30 , majd néhány nap múlva 1-2 golyó Thuja C30-at lehet adni babának oltás után megelőzés végett.
2012. jún. 14. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden fajta oltáahoz más szert kell 'kísérőnek' adni.

Mi a homeós háziorvosunktól mindig előtte kaptuk a szert, ált. 6 órával az oltás előtt kellett beadni, de hogy őszinte legyek, a fiamnak nemigen használt (pedig elkötelezett híve vagyok ennek az orvoslásnak).

2012. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem adtam megelőzésre. Miért tömjem feleslegesen? Ha belázasodott volna, akkor adtam volna neki valamit, de szerencsére nem volt semmi baja az oltások után.
2012. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nekünk nincs homeopatás orvosunk. Esetleg a prevenar és a kötelező 15 hós előtt megírnád hogy mit ajánlott nektek a doki? Nagyon megköszönném.

Szívesen kipróbálnám, hátha használ. Egyébként az a baj ezekkel az alternatív megoldásokkal, hogy sosem tudhatod hogy használt-e vagy sem. Lehet ha nem szedte volna be, még durvábbak lettek volna a tünetek.

2012. jún. 14. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem adok semmit, pláne NEM homeósat (az csak hókusz-pókusz sztem).

Soha nem volt egyik gyerekem se lázas, nyűgös oltás után (annyira biztos nem, hogy tömjem valami vacakkal).

2012. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vacak a homeopátia. Nekem már segített, többször is, sőt a babámnak is amikor nagyon taknyos volt. Így megúsztuk hogy gyógyszert kelljen szednie. Nem gyógyszer, nincs benne semmi egészségtelen, ezért nem ártok vele.

Azért köszi a válaszotokat.

2012. jún. 14. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem sincs gond a homeopatiaval, nekem is sokszor segitett. De olyanert akkor sem adnek a babamnak, ami meg sem törtent meg. 2.voltam
2012. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok, sajnos már nem emlékszem, 2,5 éves a fiam.

Egyébként őt az összes oltás extrán megviselte, ált. 3-4 napig volt lázas/nyűgös mindegyik után, kivéve ugye a 15 hónapos, amikor kiütései is lettek 1 hét utána (de az gyakori és normális).

2012. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan megelőző lehetőségek, amelyek segítik a gyermek immunrendszerét, az oltások lehetséges mellékhatásainak elkerülése végett. Mi sajnos csak utólag alkalmazzuk őket, pedig a mi esetünkben kifejezetten kívánatos lett volna a megelőzés. De az eredmények így sem maradnak el.

elérhetőségem: hapamada@yahoo.es

2012. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!