Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elöbb a hasára fordul meg a baba?

Elöbb a hasára fordul meg a baba?

Figyelt kérdés

Babám 3,5hónapos lesz,és már 1-2hete azzal "szórakozik" hogy mikor a hátán fekszik a sarkát belemélyeszti a ágyba és jobb oldalra kirúgja,billenti magát.

Nem tudom ezt miért csinálja,első babám ugy hogy azt sem tudom most hogy a hasra fordulásra készül-e.

Szerintetek?

Egyébként utál hason lenni.


2012. aug. 20. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom most 3 hós, és igen, átfordult pár napja hátról hasra. azóta minden nap csinálta, és már elég ugyes, mert legtöbbször sikerül neki a kis kezét is kivennie maga alól. Szerintem a tiéd is próbálkozik. Anno a fiam csak 4,5 hósan csinálta ezt, de ő nagy súlyú baba volt (4790gmal született).
2012. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ezért csinálja :)) Nekem is 3 hósan fordult hasra a kislányom, pedig utált hason lenni. Hát nem volt egyszerű a következő 2 hét, mert mindig vissza kellett forgatnom, de ő mindig hasra fordult, stb. :)) 4 hósan tudott hasról hátra fordulni, akkor már könnyebb lett, meg erősödött is, így többet bírt hason lenni, az lett a kedvenc póz, azóta is imád hason aludni. 18 hós kislány anyuja
2012. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!