Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok télire?

Figyelt kérdés
Jól téliesíthető babakocsit keresek, városban lakunk, tehát ne legyen nagy, az nem baj ha nehéz,viszont a babám elég hosszú. (Bergon túl nagy, a pierre Cardin ps647-ről pedig nem hallottam jókat:( esetleg van akinek jó tapasztalatai vannak?Köszi előre is

2012. aug. 21. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz de ha panellben akkor minél könyebb legyen. Én azt néztem és nagyon jol jártam. A többi anyukák a második kocsit veszik ,mert őrült nehéz és nem tudják kihozni a babával együtt. Ha nem kell cipelned akkor mindegy a sulya!
2012. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát sajnapanellban lakunk, bár cipelni nem akarom, mert a lift lehozza, és buszozni nem akarok vele, csak a kérdés hogy liftbe beférjen:) Neked milyen kocsid volt?
2012. aug. 21. 13:16
 13/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok

"A többi anyukák a 2.kocsit veszik mert őrült nehéz és nem tudják kihozni babával együtt"

Nyilván nem azért veszik azt mert nehéz!Hanem mert egy normális kocsi amiben kényelmesen elfér a baba,meg strapabíróbb.Szerintem azt is nézni kell hogy kényelmes legyen a gyereknek és nem csak a kocsi súlyát.Persze akinek emelgetni kell az a könnyebb kocsit választja.De akinek nem kell az miért ne vehetne mondjuk egy nehezebbet.

2012. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A lift után azért míg kiérünk a házbol van lépcső is! Igaz csak 2 fok de most a 8 kilós babám + a babakocsi! Még így is nehéz, hogy pille könnyü a kocsink. nekünk chipolinó, puky a babkocsi neve. (a linkeléshez nemértek) De meg tudod keresni. Ujszülött állapotban nem kell olyan sokáig. Nem olyan kényelmes a fekvő felülete ezért tettem alá összehajtva törölközőt. 3,5 hónapos korátol át alakitottuk sportnak. Itt van olyan, hogy majdnem fekszik csak egy picit van megemelve. Ez nekünk direkt jó a büfi miatt. És nagyon kis csinos , könnyü a bltokban jol elfér. A liftbe azok a nagy batár kocsik nem férnének bele. A többi anyuka tök irigy, hogy ilyen okosan gondolkodtam, mert nem kell venni sport kocsit. Nagyon szeretem.
2012. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nálunk van rámpa a lépcsőn így a súly nem számít, csak, hogy a liftbe beférjen és mégis elég hosszú legyen a fekvőfelülete:)
2012. aug. 21. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!