Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütheti a babaolaj a baba bőrét?

Kiütheti a babaolaj a baba bőrét?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem a babamasszázst a kislányomnak,és (Johnson babaolajjal) és egészen apró tűhegynyi piros foltok vannak a hátán és olyan érdes,mintha koszos lenne,mikor masszírozom(pedig fürdés után csináljuk).Lehet az olajtól?
2009. júl. 24. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a johnsons sok babának nem válik be.Sok benne az allergén anyag. A gyógyszretárban vegyél tisztított napraforgó olajat. Azzal bizti nem lesz gond. Ha már idősebb a neorganormonak és a naturlandnak is van babaolaja. Jó masszázst a babának.
2009. júl. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos lehet. Az én kislányom sem bírta egyik babaolajat sem. Amíg pöttyös volt, a doktornénink írt fel egy kevert krémet,azzal masszíroztam. Amikor elmúltak a pöttyök akkor vettem olivaolajat, azóta azt használom és semmi baja.
2009. júl. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,van itthon másik olajam,akkor azt kipróbálom,Weleda Calendula. Azt ismeri valaki? Állítólag teljesen hipoallergén.
2009. júl. 24. 07:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azt a fajtát. Nekünk azt javasolta a doki hogy amíg pöttyös addíg ne kenjük semmi mással csak a kevert krémmel. Azért megpróbálhatod ha hipoallergén a másik olaj, én pár napot biztos kihagynék.
2009. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári olaj is tökéletes a babamasszáshoz, de mindig fürdés előtt kell a masszázst csinálni, s így fürdéskor lejön a felesleg, a masszázs alatt annyi olajat beszív a bőre amennyire szüksége van, a felesleg fürdés alatt lemosódik. Lehe nem bírta a sok olajat a bőre s azért patogott ki.
2009. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!